Jump to content
Dogomania

Budrys przeżyje:) DOMEK STAŁY NA ŚLĄSKU!!! =)


NatiiMar

Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiecie co zmieniam zdanie o Budrysie;-)wczoraj wracam z pracy do domu a KROLEWICZ BUDRYS I lezy sobie w :mad:bialej poscieli na moim lozku:mad:a co do adopcji zagraniczych to ja jestem ,,za,,tam pieski maja swietne domki pewna Bejbi zostala wyrzucona z eleganckiej fury tu u nas a teraz dobka wozi sie po calym swiecie ostatnio widzialam jej fotki z pobytu w Rosji:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pietrucha204']dobra ja po ostatecznej naradzie z mężem postanowiłam, że przygarniemy psa, który jest w gorszej sytuacji niż budrys. on ma spore szanse na znalezienie domu dzięki Wam. czy to w pl czy w d. trzymam kciuki za całą akcję ;)[/quote]
Wg mnie to dobra decyzja ;););) Jak widać Budrys ma królewsko tam u dobermanicy :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

świeże wiesci z zyca Budrysa...a wiec Budrys ma sie dobrze a to dlatego tylko dobrze bo on dopiero teraz chyba zauwazyl ze juz nie ma swoich wlascicieli:-(popiskuje:-(a do tego trzeba mu SZYBKO szukac DS poniewaz Budrysek sie powoli rozkreca i zaczyna atakowac psy:crazyeye:najbardziej Agisa-sznaucera i mojego Amisława-kundelka:angryy:

Link to comment
Share on other sites

On zawsze popiskiwał,tym się nie przejmuj. Nawet jak przystanełam na spacerze to stał grzecznie,ale popiskiwał cichutko. Kiedy widział psa z daleka tez popiskiwał. Więc u niego to norma...

Co do psów,pewnie zaczyna mu odbijać,jest duży i postanowił rządzić. Dobrze,wobec tego szukamy domku,gdzie nie ma psów-samców. Suczki chyba moga być. Jak on się zachowuje w stosunku do Twjej dobermanki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']na kogo mam podac kontakt w ogłoszeniu na stronie Nadziei Dobermana?[/quote]



Klementynko jesli chcesz mozesz pododac moj nr tel ale to nie ja tu decyduje:-)

z Budryskiem musze wybrac sie do weterynarza poniewaz ma jakas dziwna narosl na prawym uchu i niepodoba mi sie to a do tego musi miec jakies problemy z zoladkiem bo ja sobie dmuchnie w moja strone to wlosy staja deba:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Masz stały kontakt z pania Budrysa,prawda? To może podaj swój numer,a bezpośrednio będziesz się kontaktowac z nią. Możecie tez podac mój numer.

P.S. Dzodzo,pani jest zainteresowana adopcją Wegi. Podaje ci jej gg na pw.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Klementynko oj to dlugo na NADZIEJI nie posiedzial:multi:na 99% mozesz go juz dodac do dobkow adoptowanych:multi:2 min temu mialam tel i jutro przyjezdza Pani z Katowic zapoznac sie z Budryskiem:multi:Pani mieszka w bloku ale wg mnie to bedzie swietny domek dla Budryska poniewaz on jest psem typowo domowym:multi:powiedzcie mi prosze czy ta Pani moze jutro zabrac Budryska?:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dobermanica1987']czy ta Pani moze jutro zabrac Budryska?[/QUOTE]
super wiadomość i trzymam kciuki za zapoznanie ale co do natycmiastowego zabrania nie jestem przekonana, myślę, że Panią trzeba poznać, porozmawiać i wtedy podjąć decyzję, BUDRYS ma swoje lata i takie amiany trzeba z ogromną ostrożnością planować bo wiele może się podziać. gdzie Pani mieszka w tych Katowicach?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...