Jump to content
Dogomania

Totalnie z zaskoczenia trzydniowy imienny dla psiaka, który niespodziewanie pojawił się w naszym życiu. Widocznie miał się pojawić. Do 18 marca g.20. Zapraszam.


agat21

Recommended Posts

Co ja mam pisać? W głowie mi huczy. Los toczy się nieprzewidzianie. Miał przyjechać jednooki staruszek. Zamiast niego przyjedzie jutro też staruszek, ale inny. Każdy uratowany pies to cud, więc bez zbędnego gadania serdecznie, najserdeczniej zapraszam na bazarek imienny dla szczęściarza. Z pomocy śleputkowi oczywiście nie rezygnujemy, ale teraz ten nieboraczek jest naszym oczkiem w głowie. 

 

431637945_376820591788561_3159666406067405403_n.jpg.09b591fc2c4ae403afc0c47c3012b0e8.jpg

431645668_938312224174485_5284616563665151143_n.jpg.54355fe90a511ab9e2ae9ebeab9bc0ab.jpg

Link to comment
Share on other sites

Psiątko urocze. Czekam na urocze propozycje 😉

agat21 - ŻUCZEK - 5 głosów agat21

elmas - DEDE

elmas - ELVIN 

Aldrumka - SZUBERT - 5 głosów Aldrumka

Nesiowata - FART - 5 głosów Nesiowata

Limonka80- MAKS - 10 głosów Limonka

Jo37 - MIKADO - 5 głosów Jo37

Link to comment
Share on other sites

Elmas - 2 propozycje = 10 zł - wpłacone 18 III

Aldrumka - 1 propozycja + 5 głosów = 20 zł - wpłacone 19 III

Nesiowata - 1 propozycja + 5 głosów = 20 zł - wpłacone 18 III

Limonka80 - 1 propozycja + 10 głosów = 35 zł - wpłacone 50 zł  19 III

Jo37 - 1 propozycja + 5 głosów = 20 zł

agat21 - 1 propozycja + 5 głosów = 20 zł - wpłacone 18 III

Link to comment
Share on other sites

O, ale zwrot akcji 😯

Ja zgłaszam dwie propozycje: Dede, co po turecku znaczy po prostu "dziadek", oraz Elvin - to arabskie imię, które ma kilka znaczeń, np. "kolory tęczy" albo "ciepło, pozytywna energia" 💜
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.03.2024 o 23:01, elmas napisał:

O, ale zwrot akcji 😯

Ja zgłaszam dwie propozycje: Dede, co po turecku znaczy po prostu "dziadek", oraz Elvin - to arabskie imię, które ma kilka znaczeń, np. "kolory tęczy" albo "ciepło, pozytywna energia" 💜
 

Dziękuję pięknie. Imiona piękne takoż. 

No zwrot niemały. 😉😁

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.03.2024 o 09:09, limonka80 napisał:

Psiak powinien się nazywać große Überraschung ale jako imię to brzmi raczej słabo, więc może Maks.            Tak, wyglada mi na Maksia 🙂

Proszę 10 głosów.

Dzięki wielkie! No fakt, trochę trudno by się go wołało, a Maks to znacznie poręczniej 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.03.2024 o 11:44, Jo37 napisał:

Mikado i 5 głosów.

Ogromne dzięki! Też piękne imię 🙂

A teraz ogromna prośba: czy Wasze deklaracje z tego bazarku imiennego mogą pójść na pierwsze koszty weta u psiaczka? Bo sytuacja zmieniła się o tyle, że znalazła się osoba, która może pokryć koszty utrzymania w hotelu psiaczka, wziąć go pod opiekę i wybrała już imię dla pieska. Szado.

Także nasz bazarek nie przyniesie w sumie imienia dla pieska. Ale mógłby pomóc przebadać psiaka po dzisiejszym przyjeździe.

Co Wy na to? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak, bazarek jest do dziś.

Ale w związku z tym, że psiaczek ma mieć zapewniony każdy rodzaj opieki przez fundację i osoby "maltańczykowe", to mam propozycję następującą: jest próba przywiezienia na koniec miesiąca suni z poranioną głową. Jo37 miała ją wziąć po opiekę. Jeśli dojdzie to do skutku (Jo, napisz proszę od siebie jak sytuacja wygląda), to proponuję przeznaczyć pieniądze z tego bazarku dla tej suni. Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2024 o 09:47, agat21 napisał:

Tak, bazarek jest do dziś.

Ale w związku z tym, że psiaczek ma mieć zapewniony każdy rodzaj opieki przez fundację i osoby "maltańczykowe", to mam propozycję następującą: jest próba przywiezienia na koniec miesiąca suni z poranioną głową. Jo37 miała ją wziąć po opiekę. Jeśli dojdzie to do skutku (Jo, napisz proszę od siebie jak sytuacja wygląda), to proponuję przeznaczyć pieniądze z tego bazarku dla tej suni. Co Wy na to?

Oby tak się stało!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2024 o 09:47, agat21 napisał:

Tak, bazarek jest do dziś.

Ale w związku z tym, że psiaczek ma mieć zapewniony każdy rodzaj opieki przez fundację i osoby "maltańczykowe", to mam propozycję następującą: jest próba przywiezienia na koniec miesiąca suni z poranioną głową. Jo37 miała ją wziąć po opiekę. Jeśli dojdzie to do skutku (Jo, napisz proszę od siebie jak sytuacja wygląda), to proponuję przeznaczyć pieniądze z tego bazarku dla tej suni. Co Wy na to?

Jestem za 🙂

Link to comment
Share on other sites

Po dzisiejszej wizycie u weta okazuje się, że Szado potrzebuje leku na stawy. Więc jednak pieniądze dla niego są potrzebne. Przepraszam za ten chaos, ale sama już nie ogarniam wiadomości o psiakach co jest potrzebne, a co mają zapewnione.. 🙈🙉

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...