Jump to content
Dogomania

Nieduży prezentowy kosmetyczny - Rituals, Natava - na leczenie Gucia. Do 14 marca


agat21

Recommended Posts

Guciuś niestety coraz słabszy i coraz gorszego zdrowia. Bazarek ma na celu podreperowanie niewesołej sytuacji finansowej. Dostałam na imieniny trochę prezentów, może ktoś zechce skorzystać a przy okazji wspomoże naszego dzielnego Muszkietera.

Bazarek potrwa do 14 marca do godz. 21.00

Oprócz licytacji możliwa opcja KT za 150% ostatnio licytowanej kwoty.

Link to comment
Share on other sites

1. Ekologiczne, inspirowane naturalnymi aromatami, z płatkami kwiatów oraz ziołami, nie testowane na zwierzętach, kule do kąpieli. 

W sklepie ok.50 zł. Tutaj wywoławcza 25 zł

Licytuje lunarmermaid za wywoławczą

przebija pochamerka na 40 zł

 

20240213_143952.jpg

20240213_144006.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Nieduży prezentowy kosmetyczny - Rituals, Natava - na leczenie Gucia. Do 8 marc - robi sięa

2. Ogromny pojemnik niesamowitego podobno kremu do ciała holenderskiej firmy Rituals. Nigdy jej produktów nie używałam, ale osoba, od której dostałam krem jest ich fanką. Twierdzi, że ich używanie to prawdziwa uczta dla ciała i zmysłów. Są bardzo wysokiej jakości i oparte na naturalnych składnikach. Krem poniżej jest z serii happiness, ma zapach neroli i drzewa sandałowego. Na pewno wystarczy na długo. W sklepie cena 90 - 100 zł. Tutaj wywoławcza 60 zł. 

licytuje mdk8 za wywoławczą

przebija Perełka na 65 zł

8719134141627_1.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2024 o 21:56, lunarmermaid napisał:

Nie wiem czy już otwarte, poproszę nr 1 za wywoławczą.

Jeszcze nie miałam głowy, żeby skończyć bazarek, ale bardzo dziękuję za pierwszą licytację. 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Nieduży prezentowy kosmetyczny - Rituals, Natava - na leczenie Gucia. Do 14 marca

Zapraszam serdecznie, może ktoś jeszcze powalczy? Bazarek maleńki, ale treściwy.

Proszę o pomoc na pokrycie kosztów leczenia Gucia, który bardzo wiele już przeszedł, a teraz jest już i kresu swej drogi...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo pięknie dziękuję za udział wszystkim w bazarku!!! Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że się uda coś sprzedać. Długo to trwało zanim w ogóle bazar uruchomiłam - to lunarmermaid mnie zmobilizowała licytując jako pierwsza 🙂 Bardzo bardzo dziękuję! 

Perełka, będziesz chciała pocztą przesyłkę czy paczkomatem?

Bo z Pochamerką to się umówimy na odbiór osobisty, prawda? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2024 o 23:08, agat21 napisał:

Bardzo pięknie dziękuję za udział wszystkim w bazarku!!! Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że się uda coś sprzedać. Długo to trwało zanim w ogóle bazar uruchomiłam - to lunarmermaid mnie zmobilizowała licytując jako pierwsza 🙂 Bardzo bardzo dziękuję! 

Perełka, będziesz chciała pocztą przesyłkę czy paczkomatem?

Bo z Pochamerką to się umówimy na odbiór osobisty, prawda? 

To, co taniej wyjdzie:)

edit; paczkomat lepszy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...