Jump to content
Dogomania

***** JASNA ** Pola ** Druga Duch ***** malutka


Recommended Posts

Brakuje sporo.

Od początku mówiłam, że wcześniej Duch wzięłam całkiem na siebie, więc do tej malutkiej nie mogę już dokładać. Wyjazd ze schronu uzależniony był od pełnych deklaracji, mimo to zaryzykowałam i zabrałam do hotelu. No bo sobie nie radziła.

Link to comment
Share on other sites

  • rozi changed the title to ***** JASNA ** Pola ** Druga Duch ***** malutka
Dnia 24.02.2024 o 19:35, rozi napisał:

:)))

Dopisuję.

Zbieram na moje konto, żeby nie robić Toli kłopotu z potwierdzaniem drobnych wpłat. Ale zapytam, jeśli chcesz.

Bardzo proszę, zapytaj. Jeśli nie będzie problemu z fakturą wolałabym płacić do Fundacji, razem z innymi moimi deklaracjami. 

Link to comment
Share on other sites

Rewelacyjnie, że  tyle osób chce jej pomóc. To jednak była spora kwota do nazbierania.  Tym bardziej cieszy, że tyłu ludzi zaangażowało się w pomóc. Finansowo nie mam jak pomóc, ale jak pisałam wcześniej postaram się sunię pooglaszac gdzie się da, jak będzie gotowa do adopcji. Jasna Pola jest wzruszająca. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2024 o 16:56, guccio napisał:

Czy moja deklaracja,bo tak to nazwiemy została zauważona?

Oczywiście. Potraktowałam jako ileś jednorazowych niespodzianek, dlatego nie dopisałam.
Może się zdarzyć, że w którymś miesiącu nie dasz rady zrobić bazarku, i będziesz się martwić o Malutką. Gdybym dopisała jako stałą.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2024 o 16:59, rozi napisał:

Oczywiście. Potraktowałam jako ileś jednorazowych niespodzianek, dlatego nie dopisałam.
Może się zdarzyć, że w którymś miesiącu nie dasz rady zrobić bazarku, i będziesz się martwić o Malutką. Gdybym dopisała jako stałą.

To wpisz jako deklarację jak nie będzie bazarku to i tak 20 zł co miesiąc będzie.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2024 o 18:15, nina65 napisał:

Śliczna jest sunia.Spojrzenie dojrzałe i troszkę takie zmęczone, całym sercem jestem z nią ,musi być tylko już z każda chwilą lepiej♥️

Poradzimy sobie pomalutku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2024 o 13:56, Grażka123 napisał:

Bardzo proszę, zapytaj. Jeśli nie będzie problemu z fakturą wolałabym płacić do Fundacji, razem z innymi moimi deklaracjami. 

Rozmawiałam, Tola się zgodziła, o ile będzie wpłacane jednym przelewem z innymi Twoimi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2024 o 10:48, rozi napisał:

Rozmawiałam, Tola się zgodziła, o ile będzie wpłacane jednym przelewem z innymi Twoimi.

Mogę prosić o numer konta? Chcę wysłać za luty.

Dnia 26.02.2024 o 21:02, rozi napisał:

Poradzimy sobie pomalutku.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...