Jump to content
Dogomania

Brakuje 140,00 zł miesięcznie do opłaty za hotel i opiekę weterynaryjną. Neri łaciata sunia w fatalnym stanie zbiera na hotel i weta, żeby mogła opuścić schronisko. Bardzo proszę o pomoc dla tej biednej, zrezygnowanej suni.


elik

Recommended Posts

Dnia 24.11.2023 o 13:46, Tola napisał:

Sunia już odłączona - to podobno  starsza, spokojna pani, od razu podeszła do siatki, jak zwykle.

IMG-20231124-WA0016.jpg

IMG-20231124-WA0018.jpg

Jaka to poczciwinka. Po zaopiekowaniu może oczki nabiorą błysku. Nie wydaje mi się w bardzo podeszłym wieku. Ma siwy pyszczek ale też białe odmiany w innych miejscach. Będzie z niej śliczna sunia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2023 o 10:50, elik napisał:

Mam pewne spostrzeżenia w kwestii uniemożliwienia wejścia na dogo.

Od pewnego czasu, co jakiś czas, po wejściu na dogo, ale nie tylko na dogo, pojawia się  zapytania czy zezwalam na reklamy, udostępnianie mojego adresy różnym podmiotom gospodarczym. Jest tego cała masa. Oczywiście za każdym razem odrzucam te propozycje. Tak poprzednio jak i teraz na krótko przed uniemożliwieniem mi wejścia na dogo, taka właśnie sytuacja miała miejsce. Odrzuciłam wszystkie zapytania o zgodę na... No i wkrótce po tym fakcie nagle straciłam możliwość wchodzenia na dogo.  Tak właśnie stało się wczoraj. Wiem, że kilka osób spotkała taka sama blokada, np mari23, ale nie tylko. 

Czy komuś też zdarzyła się taka sytuacja, że po zablokowaniu reklam, nastąpiła blokada wejścia na dogo, czy jakieś inne utrudnienia?

Nie mam żadnych zapytań o reklamy i nie mam blokad dogo czy innych utrudnień. Jeden raz w tym tygodniu nie zapisał mi się jeden post ale już wcześniej inne osoby informowały o problemach. Więcej się nie powtórzyło.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2023 o 11:17, Grażka123 napisał:

Jaka to poczciwinka. Po zaopiekowaniu może oczki nabiorą błysku. Nie wydaje mi się w bardzo podeszłym wieku. Ma siwy pyszczek ale też białe odmiany w innych miejscach. Będzie z niej śliczna sunia.

Też myślę, że nie jest w podeszłym wieku, a te białe plamy na pysiu, to może być, że takie ma umaszczenie  🙂   
A oczki na pewno nabiorą błysku, jak tylko poczuje zmianę i upewni się, że to już tak jest na zawsze. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2023 o 11:23, Grażka123 napisał:

Nie mam żadnych zapytań o reklamy i nie mam blokad dogo czy innych utrudnień. Jeden raz w tym tygodniu nie zapisał mi się jeden post ale już wcześniej inne osoby informowały o problemach. Więcej się nie powtórzyło.

Szczęściara  🙂  U mnie co trochu jakieś "udogodnienia". Wczoraj od południo do końca dnia nie dostawałam powiadomień o nowych postach na subskrybowanych wątkach. Na szczęście dzisiaj już wróciło to do normy  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2023 o 11:10, Grażka123 napisał:

Super wiadomości, czekam niecierpliwie na wieści o wyjeździe suni. ...

Też nie mogę się doczekać. Jej oczka są takie smutne  😞  Widać, że cierpi. To nie leczone  uszko na pewno bardzo ją boli 😞  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2023 o 18:12, agat21 napisał:

Jeszcze chwilkę, jeszcze ostatnie godziny. Biedna sunia 🥺

Asia zabierze sunię ze schronu we wtorek, ale z powodu natłoku różnych spraw do załatwienia, będzie mogła zawieźć sunię do hotelu we środę.  Ale już we wtorek sunia będzie bezpieczna, w cieple i na pewno najedzona do syta  🙂 

Dzięki Asiu  dzikuj1.jpg.png.337ed3d158a732ce2d1a40a3c45e26ba.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2023 o 22:40, limonka80 napisał:

Oczy bardzo smutne, takie proszące spojrzenie ...

Wytrzymaj sunieczko jeszcze trochę. 

Tak, w jej oczach widać niemą prośbę  😞

Już niedługo sunieczko będzie dobrze, a już jutro, na dobry początek, będziesz miała dobre imię.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2023 o 23:12, Tola napisał:

Moja znajoma  Iwona z Sosnowca deklaruje dla  suni wpłatę 50 zł od listopada do czerwca, bardzo dziękujemy 🌹❤️

Łoooołłłłł Pani Iwono bardzo, bardzo gorąco dziękujemy

dzikuj8.gif.83db0dc1e78c616d09e00f5206392b26.gif

Martusiu, gratuluję Ci Znajomej z takim sercem dla zwierząt  getattachmid543471mpid9min1uid2a33d0a6911a3b5c.jpg.9d7e8e9d0de630cd2dca84aa600195ac.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2023 o 12:21, Grażka123 napisał:

Elu, trzeba poprawić deklaracje na pierwszej stronie.

Jeszcze tylko jeden dzień🙂

Jestem nietomna  😞  Wczoraj grasowałam na dogo do pierwszej w nocy, żeby rozliczyć bazarek, a potem wszystko na jednej nodze, żeby zdążyć na pogrzeb kuzyna poza Krakowem. Wpadłam do domu, Sonia jak zwykle przy dłuższej nieobecności (czasem nawet przy krótkiej) narobiła szkód 😞  Sprzątanie, spacer, obiady no i jestem. W tej krzątaninie mogłam coś poplątać, ale soreczki nie bardzo wiem co  😳  Bardzo proszę podpowiedz Grażynko, co powinnam poprawić.  

Sunia już jutro opuści schronisko. Asia przenocuje ją u siebie, a pojutrze zawiezie  do katakka.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...