Jump to content
Dogomania

Jak to jest być 14- letnim psem na ostatnich nogach? Źle. Czasu już nie ma. Pomóżcie odmienić ostatnie lata, może miesiące, życia. Proszę.


agat21

Recommended Posts

Dnia 15.11.2023 o 22:06, Nadziejka napisał:
              kramik dla biedunia
 
              Agato
poslalam do Ciebie 134 zl  z zakonczonego Wolfikowego  🍀🍀
                      Jak dobiegną na konto.daj znac prosze na baz zakonczonem
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2023 o 17:19, Nadziejka napisał:
 
              Agato
poslalam do Ciebie 134 zl  z zakonczonego Wolfikowego  🍀🍀
                      Jak dobiegną na konto.daj znac prosze na baz zakonczonem

Nadziejko, pieniądze dotarły! Bardzo bardzo Ci dziękuję za tak dużą pomoc dla Wolfika ❤️😘

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2023 o 12:39, agat21 napisał:

Smutek, że jego koledzy i koleżanki ze schronu mają zgoła inne zimowe wieczory. I dni. 😞

Uffff myślałam, ze Wolfikowi się pogorszyło. 
To bardzo smutne, tragiczne wręcz, że tylko wybrańcy losu mogą tak wypoczywać jak Wolfik   😞      Niestety póki jest, jak jest, nie uratujemy wszystkich psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2023 o 13:54, elik napisał:

... nie uratujemy wszystkich psiaków.

I to niestety jest dołujące,że możemy pomóc małej ich garstce :((((

 

 

A chłopakowi życzę powrotu do zdrowia choć na tyle żeby mógł się jeszcze długo cieszyć swoim nowym życiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2023 o 18:23, b-b napisał:

A chłopakowi życzę powrotu do zdrowia choć na tyle żeby mógł się jeszcze długo cieszyć swoim nowym życiem.

Dzięki wielkie, zdrowie powoli wraca, a waga rośnie 😉😁 Oto wiadomość sprzed chwili:

"Niuniek wychodzi z kliniki 🙂- byliśmy na kontroli łapy. Wszystko goi się ładnie na tej maści (Mastijet Fort), ale jeszcze troszkę do końca brakuje, dlatego dostaliśmy jeszcze dwie strzykawki. A na 19tą, po weterynarzu, mieliśmy wizytę u fizjoterapeutki , ale tą wizytę biorę na siebie, po prostu musiałam mieć pewność, że wszystko jest w porządku . Niuniek ciągle ją odciąża, martwiłam się że jej nie chce normalnie używać, po wizycie  w "Fizjołapce" , jestem spokojniejsza. Niuniek był grzeczniutki, leżał na boczku i ani drgnął - pacjent idealny, wszyscy go nieustannie chwalą. Fizjoterapeutka bardzo dokładnie zbadała łapę (obie nawet🙂) i nie znalazła powodów dla których, łapa miałaby nie  dojść do wcześniejszej formy, potrzebuje jedynie więcej czasu.  I jeszcze jedno- waga u weterynarza - 20,5kg, dobrze czułam, że więcej ciężaru w noszeniu po schodach 😄"

 

IMG-20231211-WA0001.jpg

  • Like 8
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2023 o 20:40, agat21 napisał:

Dzięki wielkie, zdrowie powoli wraca, a waga rośnie 😉😁 Oto wiadomość sprzed chwili:

"Niuniek wychodzi z kliniki 🙂- byliśmy na kontroli łapy. Wszystko goi się ładnie na tej maści (Mastijet Fort), ale jeszcze troszkę do końca brakuje, dlatego dostaliśmy jeszcze dwie strzykawki. A na 19tą, po weterynarzu, mieliśmy wizytę u fizjoterapeutki , ale tą wizytę biorę na siebie, po prostu musiałam mieć pewność, że wszystko jest w porządku . Niuniek ciągle ją odciąża, martwiłam się że jej nie chce normalnie używać, po wizycie  w "Fizjołapce" , jestem spokojniejsza. Niuniek był grzeczniutki, leżał na boczku i ani drgnął - pacjent idealny, wszyscy go nieustannie chwalą. Fizjoterapeutka bardzo dokładnie zbadała łapę (obie nawet🙂) i nie znalazła powodów dla których, łapa miałaby nie  dojść do wcześniejszej formy, potrzebuje jedynie więcej czasu.  I jeszcze jedno- waga u weterynarza - 20,5kg, dobrze czułam, że więcej ciężaru w noszeniu po schodach 😄"

 

IMG-20231211-WA0001.jpg

I oby tak dalej!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...