Jump to content
Dogomania

Dla Duni.Do Fund ZEA Rozliczony 133 zl Dziekuje Stokroc!30.10


Nadziejka

Recommended Posts

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA
ul. Spadek 45
22-400 Zamość
97 2030 0045 1110 0000 0200 1700   
Pieniazki z kramiku pośle w calosci na konto Fundacji ZEA
 
 
Jo37  Cegielki Szczescia 10 zl Dziekuje Klaniam mam na koncie
Marina Fedotova | Advocate-Art | Desenhos de fadas, Arte com fadas ... 
kropka73 Cegielki Szczescia 50 zl Dziekuje Klaniam mam na koncie
Marina Fedotova | Advocate-Art | Desenhos de fadas, Arte com fadas ...             
          Nesiowata Ciocia Cegielki Szczescia 10 zl Dziekuje Serce mam na koncie
Marina Fedotova | Advocate-Art | Desenhos de fadas, Arte com fadas ...
 Besi11 Cegielki Szczescia 10 zl Dziekuje Klaniam mam na koncie
Marina Fedotova | Advocate-Art | Desenhos de fadas, Arte com fadas ...
 
Onaa kup teraz  Dziekuje pieknie mam na koncie
Num 3 książka ,,Mój Chlopak,, thriller nowa 17 zl
 
eziek kup teraz mam na koncie Dziekuje Stokroc!
Num 1 Souvre Continental 100 mll perfumy pour femme 26 zl
 
Aldrumka za wywolawcza mam na koncie Dziekuje
Num 2 książka dramat obyczajowy ,,Po Końcu,, 10 zl
 
 
Sercem dla sunieczki a tutaj wątek biedusi 

 

spacer.png     

spacer.png  

   

  spacer.png

    

spacer.png

 

Nie wysylam paczek lączonych dla kilku osób naraz 
kramik potrwa 30  pażdziernika do godz 12.00
            w opcji wywolawcza i kup teraz   

 

Link to comment
Share on other sites

                                  Polecam polecam cudne trwale 
Num 1 Souvre Continental 100 mll perfumy pour femme
opakowanie troszenkę naderwallam  Zapach piekny ujmujący , b trwaly i mocny polecam z serca 
               Dla mnie są troszkę za mocne
                                        cena wywol 23 zl             
    kup teraz 26 zl kupila eziek dziekuje dziekuje!
                      
                     

                            Untitled     

 

Souvre, Le Parfum d'Afrique EDP - cena, opinie, recenzja | KWC

 

,,Opis produktu

Na ogromnym i różnorodnym kontynencie żyje się szybko, i intensywnie. Perfumy Asie dodadzą każdej chwili aury tajemniczości, pozwalając Ci wyróżnić się w tłumie. Jeśli jesteś ciekawa, co przyniesie podróż do odległej Azji, sięgnij po swoje wonne DNA zamknięte w pięknym flakonie. Podróżuj jak najczęściej – zgubienie się w nowym miejscu pozwoli Ci odnaleźć siebie.
Le parfum d’Afrique Kolejny kontynent, jaki pragniemy odwiedzić, to Afryka.
Znajdź sprzymierzeńca w perfumach z nieokiełznanego zakątka świata! Z takim towarzyszem podróży czas płynie szybciej. Egzotyczna mieszanka różowego pieprzu, kawy, migdałów i wanilii doda Ci siły podczas wypraw w nieznane. Już nie musisz ukrywać swojej dzikiej natury. Uwolnij ją!

Głowa: jabłko, cedr
Serce: biała róża, bambus, jaśmin
Baza: ambra, piżmo,, 

NUTY GŁOWY: jabłko, cedr

NUTY SERCA: biała róża, bambus, jaśmin

NUTY BAZY: ambra, piżmo

Link to comment
Share on other sites

Polecam piekna piekna niezwykla poruszająca ogromnie...
Num 2 książka dramat obyczajowy ,,Po Końcu,,
stan nowa pachnąca   okladka ze skrzydelkami  str 504
                              cena wywol 14 zl                              kup teraz 16 zl
       nowa wywol 10 zl Aldrumka za wywolawcza dziekuje pieknie                            kup teraz 12 zl
 
                                                    Po końcu
 
,,Clare Mackintosh jest autorką bestsellerowych powieści tłumaczonych na trzydzieści pięć języków i sprzedanych w przeszło dwóch milionach egzemplarzy. Zanim zaczęła pisać, pracowała w brytyjskiej policji, a także jako konsultantka do spraw mediów społecznościowych. Obecnie mieszka w Cotswolds z mężem oraz dziećmi.
Clare wspiera Towarzystwo Silver Star, organizację charytatywną z Oksfordu, która otacza szczególną opieką matki z powikłaniami medycznymi w okresie ciąży w szpitalu im. Johna Radcliffe’a.

Do napisania tej książki Mackintosh dojrzewała ponad 10 lat. Przed 12 laty jej syn poważnie zachorował (zapalenie opon mózgowych) i wobec bezsilności lekarzy i osiągnięć medycyny rodzice musieli podjąć decyzję dotyczącą życia dziecka, kiedy znalazło się ono w stanie krytycznym.
Od tamtej pory codziennie rozmyślam, czy dokonaliśmy właściwego wyboru; co by się stało, gdybyśmy poszli inną ścieżką. I właśnie o tym jest "Po końcu" - o decyzji i jej konsekwencjach, o rozdzierających serca rodziców wątpliwościach, o nieustającym zadręczaniu się myślami "co będzie, jeśli…", "co się stanie, gdy…".,,
 
 
Poruszająca i prowokująca do namysłu powieść. Napisana inteligentnie, jest w niej nadzieja, a zarazem wielki ból.
Libby Page

Rozdzierająca serce, wspaniale skonstruowana powieść.
Rachel Abbott

Właśnie skończyłam lekturę niezwykłej, wzruszającej powieści będącej lekcją życia - to absolutny majstersztyk. Każdy powinien ją przeczytać.
Jill Mansell

Niezwykła lektura trafiająca wprost do naszych dusz, pozostawiająca nas we łzach, a mimo to z nadzieją na lepszą przyszłość.
Liz Nugent

Od lat nie czytałam książki, która tak głęboko by mną poruszyła. Po końcu wywołuje niewiarygodne emocje: płakałam, a równocześnie czułam się podniesiona na duchu. Pięknie napisana, niezwykła powieść.
Kate Hamer

Zapadająca głęboko w pamięć i niezwykle poruszająca, powieść ta opowiada o nieskończonej ludzkiej zdolności do miłości i przetrwania nawet w najbardziej bolesnych okolicznościach.
Rosie Walsh
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Nadzieja wiara w cud to ..ostatnie co mi pozostalo.Zapraszam na maleńki dla sunieczki
Polecam polecam
Num 3 książka ,,Mój Chlopak,, thriller
stan nowa okladka ze skrzydelkami  str 384 
                     cena wywol 15 zl                           
  kup teraz 17 zl  kupila Onaa dziekuje dziekuje!   
                                              
                                               Mój chłopak

,,Kocha… Nie kocha…

Najnowsza powieść autorki thrillera TA DZIEWCZYNA.

Amy wiedzie niezależne życie, robi błyskotliwą karierę, ma własne mieszkanie i grupę oddanych przyjaciółek. Ale w obliczu nadchodzących trzydziestych urodzin musi przyznać, że jednej rzeczy jej brakuje – prawdziwego uczucia.

Kiedy więc budzi się po poważnym wypadku i nie pamięta niczego z ostatnich sześciu miesięcy, jest zdziwiona, że kogoś ma. I to nie po prostu „kogoś”, ale chłopaka marzeń – uroczego, opiekuńczego, bezgranicznie oddanego lekarza, Jacka.

Wszyscy są nim oczarowani. Jednak w miarę upływu czasu Amy czuje, że obecność Jacka zaczyna ją przerażać. Czyżby po wypadku umysł płatał jej figle? A może ten ideał jest zbyt doskonały, żeby mógł być prawdziwy?,,

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Nadzieja wiara w cud to ..ostatnie co mi pozostalo.Zapraszam na maleńki dla suni 30.10
Polecam horror..bardzo fajna książka
Num 4 ksiażka ,,Chalturnik,,  Magda Skubisz
stan nowa str 272 
                        cena wywol 5 zl                        kup teraz 6 zl
                         nowa wywol 2 zl              kup teraz 2 zl 50 gr                  
                
                              Chałturnik
 
,,Chałturnik - opis 
Zabawna i jednocześnie przerażająca opowieść o grupie młodych mieszkańców Przemyśla, nawiązująca do własnych doświadczeń autorki, która przez 15 lat zarobkowała jako chałturnica weselna, specjalizując się w zabawianiu pijanych ludzi. Siedemnastoletni Zenon Kobiałka w towarzystwie kolegów z klasy dorabia nocami w weselnym zespole. Przysypianie na lekcjach oraz nie najlepsza renoma lokalu, o którym krążą plotki, jakoby pełnił funkcję agencji towarzyskiej, budzą niezadowolenie nauczycieli. Uczniowie muszą stawić czoła nie tylko zgorszonym pedagogom, ale i poznanym w miejscu pracy rozmaitym typom z pod ciemnej gwiazdy. Równocześnie próbują pomóc uwikłanym w przemyt rodzicom koleżanki, a ją samą uchronić przed zemstą gangsterów. Gandalf.com.pl..,,
Link to comment
Share on other sites

Polecam
Num 5 podkladeczka dziergana  gruba bardzo ladna
zdj nie oddaje urody
                                        cena wywol 2 zl                 kup teraz 2 zl 50 gr
                          nowa wywol 0,50 gr               kup teraz 0,70 gr
 
                                                          image.jpeg.b0b50e6d58339349a17e99f6c50ce6cc.jpeg
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Nadzieja wiara w cud to ..ostatnie co mi pozostalo. Ale Zapraszam na kramik dla biedusi 30.10
Dnia 16.10.2023 o 10:30, elik napisał:

Nadziejeczko wrzucę link do tego bazarku na reklamy bazarków, tylko muszę zakończyć swój bazarek. Zrobię to jeszcze dzisiaj  🙂 

                     Eliczku ja już teraz wklejam na reklamy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...