Jump to content
Dogomania

Zakończony: Dodane - Kwiaty z mojego ogródka/edycja jesień 2023 dla psiaków, sprzedaż i wymiana hobbystyczna nadwyżek ogródkowych, otwarte do 31.08 2023 do godz. 20.00


Grażka123

Recommended Posts

Dnia 18.08.2023 o 12:30, Isiak napisał:

Dopiero w poniedziałek 🙂 Mnie się podoba werbena 😄

Werbena wysoka około 1-1,20, bylina, rośnie rozłożysta, mocna roślina, kwitnie lipiec-sierpień. Kwiatki rozwijają się stopniowo co przedłuża kwitnienie. Daje siewki, które kwitną już w następnym roku. Kwiaty o nasyconym kolorze fioletowe. Mniej grymaśna niż werbena patagońska i pewniejsza w uprawie. Tak mi się wydaje, że dałaby radę i na balkonie😀, ale w sporej donicy, ma mocny system korzeniowy.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie widzę że nie zapisał się mój komentarz który wysłałam parę dni temu, robiłam to z telefonu i najwidoczniej coś nie zadziałało.

Czy jeszcze są Werbeny do wzięcia? jeśli tak to poproszę 3 albo nawet 4.

I chciałam zrezygnować z kaliny.

serdecznie pozdrawiam

w.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.08.2023 o 23:50, W2020 napisał:

Właśnie widzę że nie zapisał się mój komentarz który wysłałam parę dni temu, robiłam to z telefonu i najwidoczniej coś nie zadziałało.

Czy jeszcze są Werbeny do wzięcia? jeśli tak to poproszę 3 albo nawet 4.

I chciałam zrezygnować z kaliny.

serdecznie pozdrawiam

w.

Dziękuję Wiesiu za wiadomość, wszystko będzie gotowe. Już odznaczam werbeny. Wracam 27 ze wsi i zaczynam kopać piwonie a potem lilie.

Serdeczności

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.08.2023 o 12:12, alex260503 napisał:

jeśli mogę prosić o zapisanie (jak oczywiście jeszcze są) 5 szt. tulipan czerwony i 5 szt. tulipan pomarańczowy

Dziękuję, wpiszę warunkowo. Do końca tygodnia jestem na wiejskiej działce. Wiem, że mam ich dużo ale wystawiłam duże cebule i nie pamiętam ile jest których.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...