Jump to content
Dogomania

Rysiu, synek Żabki/Mary, zamieszkał w tym samym hotelu, w którym wcześniej mieszkała Żabka. Ma zapłacony pobyt w hotelu przez pół roku. Mam nadzieję, że w tym czasie nabędzie manier dobrego psa i znajdziemy dla niego dobry dom.


Recommended Posts

Dnia 14.10.2023 o 20:27, Nadziejka napisał:
               zapraszam caluni czas
moze Eliczkowa ciocia wysle jeszcze zaproszonka i na ten bazarek?

Nadziejeczko kochana bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Ci za tak wielką pomoc dla Rysiaczka. Postaram się dzisiaj wieczorem rozesłać zaproszenia. Jestem zarobiona po same pachy  😞  ale postaram się wykroić trochu czasu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2023 o 12:56, Nadziejka napisał:
 
              30 zl z zakonczonego kramu wyslalam Rysiaczkowi

 

Dnia 23.10.2023 o 22:48, Radek napisał:

Zostawiam poniedziałkowe głaski dla Rysia. 

Pieniążki dotarły, dziękuję serdecznie dzisiaj będę robić aktualizację finansów psiaczków.

Przepraszam, że się nie odzywałam, ale od poniedziałku przygotowywaliśmy wielki powrót z działki do Krakowa na zimę 😞

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2023 o 18:46, elik napisał:

Bardzo proszę  prosi.gif.cdcc8a812d9ad654c4318aa382a760d9.gif  o tekst ogłoszenia dla Rysia   prosz1.jpg.2a37f68dbb2f0129b8afd5d061301224.jpg

Myślę, że już pora zacząć go ogłaszać.

Rysiu ma opłacony hotel do stycznia po 600,0 zł miesięcznie i pomimo podwyżki dla innych psiaczków, Rysiu nadal mieszka w hotelu za 600,00 zł/m-c. Do stycznia już niedaleko, a Rysiu nie ma nawet 200,00 zł deklaracji miesięcznej i ani jednego ogłoszenia.  
Kto napisze tekst ogłoszenia dla Rysia, bardzo proszę  prosz.jpg.5fe7b2e2d1019698ff8a85de4c137e92.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2023 o 08:00, Ellig napisał:

Jak będzie tekst ogłoszenia to oczywiście zrobię dla Rysia ogłoszenia na Gratce i FB.

Ha, ha, ha  a ja na wątku Duni napisałam, że jeśli pozwolisz, to skorzystam z Twojego tekstu i też zrobię ogłoszenia Rysiowi  🙂  🙂  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...