Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

:loveu: O jaki Kacprul jest cudowny
:loveu::loveu: Ten pychol do zacałowania normalnie.
:loveu::loveu::loveu: Welki Pan KOT nam się zrobił :crazyeye:
:loveu::loveu::loveu::loveu: No i to niebanalne umaszczenie .
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Nawet na monitorze widze jako on mięciutki, az się chce popsitulkac .
Tomcug, Kacperek u Ciebie tymczasowo czy ... ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama']:loveu: O jaki Kacprul jest cudowny
:loveu::loveu: Ten pychol do zacałowania normalnie.
:loveu::loveu::loveu: Welki Pan KOT nam się zrobił :crazyeye:
:loveu::loveu::loveu::loveu: No i to niebanalne umaszczenie .
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Nawet na monitorze widze jako on mięciutki, az się chce popsitulkac .
[B]Tomcug, Kacperek u Ciebie tymczasowo czy ... ? :razz:[/B][/QUOTE][B]

Oj, nie, tylko Ewunia prosiła mnie o wstawienie fotek. :p
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ale ten miłośnik to lepsze ziółko. On tylko tak niewinnie wygląda. Mieszka z dwoma pieknymi czarnymi kotami ( bracia biźniaki). Gdy nie było z nimi Kacperka panował tam porządek, a teraz..................szkoda gadać............widać na zdjęciach............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Ale ten miłośnik to lepsze ziółko. On tylko tak niewinnie wygląda. Mieszka z dwoma pieknymi czarnymi kotami ( bracia biźniaki). Gdy nie było z nimi Kacperka panował tam porządek, a teraz..................szkoda gadać............widać na zdjęciach............[/QUOTE]

Ja tam na zdjęciach widzę, pięknego, dorodnego, grzecznego kotecka. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406'][URL]http://http://www.dogomania.pl/threads/176558-Psia-starosc-czekanie-na-smierc-w-samotnosci?p=13842434#post13842434[/URL]

Wszystkich wielbicieli Kacperka bardzo zapraszam na powyższy watek.
Pomóżcie mi pomóc. Proszę.[/QUOTE]

Nie wchodzi mi ten link.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?t=176558&goto=newpost"]www.dogomania.pl/showthread.php?t=176558&goto=newpost[/URL]

Mam nadzieje, że tym razem wejdzie. Nie umiałam go wstawić więc przepisałam ręcznie. Może ktoś wie jak to sie teraz robi. Poza tym nie umiem wstawiać buziaków, bo zawsze wchodzą mi przed kursorem i później nic więcej nie mogę napisać.
Ten wątek do którego podałam link dzisiaj już znalazł szczęśliwe zakończenie, ale jeszcze będą wiadomości, bo piesio jest chorutki i diagnostykę którą rozpoczęłam bedzie kontynuowana.
Kacperek jest bardzo fajny, ale łobuz z niego okropny. Dominant okrutny. A taki był biedny i pokorny..............

Link to comment
Share on other sites

Kacperek łobuz...Kacperek dominant...a to ci nowiny!

Jak się ma słabość do łobuziaków,to... już wiem czemu zawsze mnie tak ciągnie do tego kocurka...a do tego robi się z niego absolutny gigancik...cudny Kacprutek wyrósł!

Spokojnej nocki rudości dominujące...stęp troszku pazurki...tak troszku,żeby wszystkich nie odstraszyć od siebie.

Link to comment
Share on other sites

Kacperek łobuz...Kacperek dominant...a to ci nowiny!

Jak się ma słabość do łobuziaków,to... już wiem czemu zawsze mnie tak ciągnie do tego kocurka...a do tego robi się z niego absolutny gigancik...cudny Kacprutek wyrósł!

Spokojnej nocki rudości dominujące...stęp troszku pazurki...tak troszku,żeby wszystkich nie odstraszyć od siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...