Jump to content
Dogomania

Znaleziony Cane Corso


Atik

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moi drodzy, zastanówcie się, może ktoś z Waszych znajomych szuka tego psa.. albo "zgubił". Wiem, że bez zdjęć trudno cokolwiek powiedziec, postaram się je zrobić jak najszybciej. Niestety nie posiadam aparatu, a wczorajsze 3 próby zabrania go stamtąd spełzły na niczym, juz dwa razy miałam go nawet w samochodzie, ale ponieważ nie mam oddzielonej części bagażowej od osobowej, ciężko było jechać z szalejącym, dużym psem:placz:. Dziś znów podejmę próbę, moze te kilogramy jedzenia, które dostaje wzbudzą jego zaufanie...
Generalnie pies zachowuje się tak, jakby na kogoś czekał i nie chce sie oddalić od tego miejsca. Reaguje na kazdy zatrzymujący się samochód, chętnie je, aczkolwiek niechętnie daje sie głaskać. Nie posiada obroży...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Moi drodzy, zastanówcie się, może ktoś z Waszych znajomych szuka tego psa.. albo "zgubił". Wiem, że bez zdjęć trudno cokolwiek powiedziec, postaram się je zrobić jak najszybciej. Niestety nie posiadam aparatu, a wczorajsze 3 próby zabrania go stamtąd spełzły na niczym, juz dwa razy miałam go nawet w samochodzie, ale ponieważ nie mam oddzielonej części bagażowej od osobowej, ciężko było jechać z szalejącym, dużym psem:placz:. Dziś znów podejmę próbę, moze te kilogramy jedzenia, które dostaje wzbudzą jego zaufanie...
Generalnie pies zachowuje się tak, jakby na kogoś czekał i nie chce sie oddalić od tego miejsca. Reaguje na kazdy zatrzymujący się samochód, chętnie je, aczkolwiek niechętnie daje sie głaskać. Nie posiada obroży...[/quote]
Czy dogi adopcje są juz zawiadomione?

Link to comment
Share on other sites

Dogi adpocje? niestety nawet nie wiedziałam, że jest taki serwis :|

Co do psa... na szczęście Carska nie jest ruchliwa, choćby z powodu swej kondycji:p, ale psa trzeba jak najszybciej stamtąd zabrać, bo mimo wszystko zagrożenie istnieje... po pierwsze samochody, a po drugie wilki, po trzecie zaś... pójdę z torbami jak będę dojeżdżać codziennie ponad 30 km w jedna stronę, aby go nakarmić i dać wody...
W kazdym razie właśnie wróciłam z lecznicy, bo sterylizowałam inną znajdkę i mam sedalin... mam nadzieję, że teraz da się zaprosić do samochodu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Dogi adpocje? niestety nawet nie wiedziałam, że jest taki serwis :|

Co do psa... na szczęście Carska nie jest ruchliwa, choćby z powodu swej kondycji:p, ale psa trzeba jak najszybciej stamtąd zabrać, bo mimo wszystko zagrożenie istnieje... po pierwsze samochody, a po drugie wilki, po trzecie zaś... pójdę z torbami jak będę dojeżdżać codziennie ponad 30 km w jedna stronę, aby go nakarmić i dać wody...
W kazdym razie właśnie wróciłam z lecznicy, bo sterylizowałam inną znajdkę i mam sedalin... mam nadzieję, że teraz da się zaprosić do samochodu:evil_lol:[/quote]
Na pewno pomogą:-) [url=http://www.dogiadopcje.pl/]Dogi-Adopcje.Strona adopcyjna dogów niemieckich.[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']piekny pies!
kojarzy mi sie bardziej z bojowcem niz z dogiem,a Wam?[/quote]

Tak... jak go mam juz w domu, to widzę, że oprócz zbyt słabej głowy jak na doga, ma tez dużo mniejsze uszy... i generalnie jest mniejszy, choc bardzo mocny. Co powiecie na Cane corso ;) ?
Ma wielka traumę:-(, od 5:30 próbuje go wyciągnąć z domu na siku... przy drzwiach wyjściowych zapiera się jak osioł, a potem w panice próbuje wcisnąć sie pod szafkę albo w jakikolwiek kąt byle tylko nie wyjść:shake: Teraz leży wbity w mojego TZ-a, łeb wsadził pod kołdrę i udaje, że go nie ma... a przeciez musi zrobic siku:placz: Może się boi, że znów zostanie wyrzucony?

Link to comment
Share on other sites

jasne,ze sie tego boi! Biedne,biedne zwierze.Jak mocno musial sie czuc zagubiony i przerazony,gdy biegal szukajac swoich ludzi.
Straszna trauma.
Kuna,moze sprobuj wziac go na radość? wiesz,radosny ton,mieciutki glosik ,pitu-pitu "pieseczku,spacerek,idziemy na spacerek".Bez kombinowania,ogladania sie na niego,wybiec szybciutko na dwor. To jedyne,co mi przyszło na mysl.
Albo gdybyscie wyszli wszyscy razem? TZ tez?

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście udało się:lol:, wyszliśmy z domu wszyscy... no i jest to juz pies... Wojtka. Spędzili dzisiaj cały dzień, jak TZ znika mu z oczu, to Fafik (pasuje jak ulał:eviltong:) dostaje histerii albo wpada w depresję. Jak TZ siada obok niego, to kładzie mu głowę na kolanach i zasypia, a chrapie...:evil_lol:
Generalnie dzisiaj dużo śpi, chyba odsypia stres...
Daje zrobic ze sobą wszystko... tatuażu nie ma, po zębach wygląda, że ma ok. 7-8 lat. Okropne modzele na łokciach:-(, jak sobie z tym radzić? Guzki na ciele, jednym z sutków... Po prostu jakiś sku....l:angryy: pozbył się starego, byc może chorego psa...
Damy mu jeszcze kilka dni na dojście do równowagi psychicznej i zawieziemy do weta. Narazie walczymy z pchłami, bo futro aż sie ruszalo:shake:, potem odrobaczenie... sprawdzimy tez czy nie ma chipa...
Postaram się dać więcej zdjęć jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']tzreba miec tez nadzieje,ze ktos go szuka.Duzo,duzo ogloszen potrzebne.[/quote]


Prosze o pomoc w tych ogłoszeniach, bo nie mam doświadczenia:shake: I to szybko, zanim mój TZ go nie przygarnie:roll: ...właśnie pojechali razem do pracy, bo przeciez Fafik znosi źle samotność:placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[B]kuna[/B] na bialystokonline ktoś jakiś czas temu poszukiwał skradzionego cc być może to ten?? poźniej pogrzebię i być może znajdę a jeśli nie to dam ogloszenie ze zdjęciem może ktoś go wypatrzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna'] (...) to szybko, zanim mój TZ go nie przygarnie:roll: ...właśnie pojechali razem do pracy, bo przeciez Fafik znosi źle samotność:placz:[/quote]

I jak było w pracy ? I po pracy oczywiście też :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :)
no więc tak... bardzo poproszę o ogłoszenie na białystok online, bo jeżeli rzeczywiście komuś został skradziony i ktoś go kocha i szuka, to dobrze byłoby żeby wrócił do domu... ja mam problemy z zarejestrowaniem się i dlatego nie mogę tego zrobic sama:shake: natomiast sprawdziłam wszystkie ogłoszenia do 21 marca i takowego nie znalazłam.
Jeżeli nie znajdzie sie prawowity i DOBRY właściciel to Fafik... zostaje u nas:roll: NIe wiem czy się cieszyc czy płakać, ale miłość między nim a Wojtkiem taka zakwitła, że TZ nie może nawet pójść do toalety:cool3: bez niego...
... no to by było na tyle... chyba...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']
Jeżeli nie znajdzie sie prawowity i DOBRY właściciel to Fafik... zostaje u nas:roll: NIe wiem czy się cieszyc czy płakać, ale miłość między nim a Wojtkiem taka zakwitła, że TZ nie może nawet pójść do toalety:cool3: bez niego...[/quote]

Pewnie, że się cieszyć :multi: Ja wczoraj próbowałam coś znaleźć na bialystokonline, ale nic nie znalazłam.... Na forum CC są głównie głównie ogłoszenia o poszukujących nowych domków :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...