Jump to content
Dogomania

Niespełna 2 letni shih tzu.


lolka996

Recommended Posts

Witam. Przyjęłam do domu suczke shih tzu urodzona czerwiec 2021r i mam z nim małe problemy.

- szczeka gdy zostaje w domu.. stoi pod drzwiami szczeka i drapie, za chwile sasiedzi zwrócą mi uwage

- warczy i gryzie.. gdy chce go ściągnąć z łóżka lub pokazać ze ma zejść gryzie mnie i to mocno.

Gdy pokazuje i mowie ze ma zejsc z materaca warczy na mnie a jak sie zblize to zaatakuje

Jak spadnie mi dajmy na to kanapka na podłogę to dosłownie mnie zagryzie jak ją podnoszę.

Gryzie dzieci które siedzą z nią na podłodze, nic jej nie robią. Podchodzi do nich i czasem bez powodu warczy, jak ja glaszcza to zdarza sie ze ugryzie i to mocno

Gdy tylko otwieraja sie drzwi od domu to wylatuje na klatke i leci przed siebie

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to,że sunia jest kompletnie niewychowana,nie zna zasad itp.Sama się nie nauczy.Zajrzyj na portal nosem.pl,tam znajdziesz dużo wskazówek jak wychować psa.Sporo pracy przed wami.

Link to comment
Share on other sites

Nienjest w ogóle wychowana. Dziecko ja poglaskalo to tak ugryzla ze teraz boją się do niej podchodzić. Jak chciałam podnieść z podłogi kanapke która spadła mi z talerza to tak mnie ugryzla i warczała ze mialam siniaka 10cm. Gdy tylko ktos na klatce przechodzi szczeka niesamowicie, najgorsze jest gryzienie i szczekanie gdy chcemy wyjsc bez niej z domu, wiadomo sąsiedzi za niedługo mnie zjedzą za takie akcje. Ogólnie jednym słowem masakra

Link to comment
Share on other sites

Od kogo ją przyjęłaś? Nie zawsze informacje o oddawanych psach odpowiadają prawdzie - albo znajdziesz profesjonalnego szkoleniowca doświadczonego w pracy z trudnymi psami, ale to nie jest tanie ani krótkie szkolenie, albo będziesz miała na głowie nieporozumienia z sąsiadami i pogryzione dzieci. Wizyta tzw. behawiorysty niczego nie załatwi - w tej chwili wielu ludzi po kursie kilkunastogodzinnym, bez żadnej praktyki w pracy z psami, mianuje się behawiorystami. 

Mówić do suczki możesz ile chcesz i nie da to żadnego skutku - pies sam z siebie nie rozumie naszych słów. Trener musiałby nauczyć Ciebie i dzieci, jak uczyć psa i jak wymagać określonych zachowań.Żaden pies sam z siebie nie wie, czego oczekuje człowiek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...