Jump to content
Dogomania

SZCZECIN Briard zagryzł jamniczkę króliczą KONWALIĘ [']['][']


AMIŚKA

Recommended Posts

Walery99 odnośnie twoich zapisów na mopomanii.pl
a kto uprawnił mopomanię do podawania linku tego wątku na tamtym forum???

Obydwa fora są otwarte - każdy kto ma dostep do netu może wszystko czytać.

Kłamiesz tu, kłamiesz tam - nie cytowałam niczyich wypowiedzi oprócz twojej.

Sprawa zostanie na pewno skierowana do moda odnośnie twoich oszczerstw i krętactwa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spotkanie na skrzyżowaniu dotyczy mnie,
włascicielki hodowli z której pochodzila KONWALIA.
Opis spotkania na skrzyżowaniu jest nieprawdziwy.
Nie zaczepiałam nikogo z awanturą,
bo trudno nazwać awantura
wyrazy zachwytu na widok pieknego briarda
/nie wiedziałam czy ma papiery/.

Zreszta sama Walery 99
za każdym razem pisze cos innego o spotkaniu,
co wczesniej wykazała jej Anka.G.
Ten wątek dotyczy konretnej sytuacji jak wydarzyła sie ,
sytuacji dla nas,
bardzo tragicznej i bardzo bolesnej ....
i naprawdę nie rozumiem
postów Walery99 /piszącej prawie tylko na tym watku/
złosliwych i obrazajacych innych
uczestników tego wątku.

Link to comment
Share on other sites

Forum mopomania, Regulamin,pkt.4-prosze przeczytac,jeżeli chce sie cos zacytować.Podawanie linków do całych stron wypowiedzi z zastrzeżonych części forum to też cytat.Co do wydarzenia na skrzyżowaniu,nie było żądnych zachwytów, a opinie takich"znawców briardów" nie sa mi potrzebne.Zajmijcie sie wyglądem i rzeczywista rasą agresora.Byli świadkowie, w tym prawnik.Proponuje skupić sie na Waszej sprawie,sprawcy ataku i jego właścicielce,a nie zaczepiac właścicieli psow,które nic wspólnego z ta sprawa nie mają.Pozostawcie ich ocenę sędziom kynologicznym i ekspertom hodowlanym ,ktorych w kraju i za granicą nie brak.Zajmijcie sie papierami agresora,co niewątpliwie wyjasni sprawę i utnie tę"bazarową kłótnię" nad grobem nieszczęsnej Konwalii.Rzekome "zachwyty"na środku skrzyżowania to raczej temat dla drogówki,ale to już nie mój problem.Mam nadzieje na brak dalszych spotkań,a takie samo życzenie wyrażaja inni właściciele duzych płowych psów,zamieszkali w pobliżu,po usłyszeniu tego,co mnie spotyka, w tym gróźb karalnych pod adresem moim i psa ,w różnych miejscach miasta.Psa,który-powtarzam-nie miał nic wspólnego ze sprawą,a agresor i jego właścicielka nie sa nam znani.Domagamy sie pozostawienia nas w spokoju,jak to było przed tragedia.Wyrazy współczucia złożyłam,więcej pomóc w sprawie nie moge.Chyba doskwiera Wam niemoznośc ukarania właścicielki agresora,a ja i mój pies stanowimy dla niektórych rodzaj kozła ofiarnego.Proszę nie trudzić sie odpowiedzią,ja korespondencje w przedmiotowej sprawie zakończyłam.Mam nadzieje,że agresor zostanie ukarany.

Link to comment
Share on other sites

walery 99
Nie jestem zarejestrowana na forum mopomania - nie akceptowałam więc jego regulaminu - punkt 6 regulaminu. Przepisy regulaminu dotyczą osób zarejestrowanych. :cool3: :lol: Mnie ten regulamin nie dotyczy.

Ty nie możesz na dogomnii cytować wypowiedzi z tamtego forum bo jesteś tam zarejestrowana - ja tak. :lol:

Ponadto to nie są zastrzeżone części forum - każdy kto ma net może wszytko czytać bez rejestracji.

EOT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='walery99']...Pozostawcie ich ocenę sędziom kynologicznym i ekspertom hodowlanym ,ktorych w kraju i za granicą nie brak...
...Mam nadzieje na brak dalszych spotkań,a takie samo życzenie wyrażaja inni właściciele duzych płowych psów,zamieszkali w pobliżu,po usłyszeniu tego,co mnie spotyka, w tym gróźb karalnych pod adresem moim i psa ,w różnych miejscach miasta...[/quote]
Niestety, sędziowie nie są nieomylni, osobiście widziałam jak pani sędzina na pierwszej lokacie postawiła goldenkę do której nie mogła podejść(suczka warczała) i chciałabym wierzyć że to był incydent.
I aż nie chce mi się wierzyć , że w całym mieście jest nagonka na wszystkie briardy... I pomimo tego tragicznego zdarzenia, w którym zginęła Konwalia to zawsze ciepło będę wspominała Fidla, który był pierwszym przedstawicielem tej rasy w szczecinie. I wierzę w to , że dokładnie ta właścicielka tego psa zostanie tak surowo ukarana ,że 100 razy zastanowi się zanim wypuści smycz z reki. Każdy z nas, kto ma psa powinien pamiętać, że nie tylko jego pies ma wszelkie prawa, są też inne psiaki. Co do szczekania psów samochodzie to na Boga nie wpadajmy w paranoję, moje psy też mają prawo szczekać w "swoim " aucie. Mam też kastrata chińskiego grzywacza , który zaciekle pilnuje goldenki. Piekli się na widok prawie każdego samca. Chodzi na smyczy i omijamy wszystkie psy , które na niego źle działają. Ale ja tego pilnuję a nie zachowuję się jak pańcia , która może wszystko. Na koniec dodam , że w każdej rasie może trafić się psiak z bardzo kiepską psychiką. A wina nasza jest wtedy kiedy dopuścimy do np. takiej sytuacji która spotkała właścicieli Konwalii.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='xxxx52']Co sie robi z psami schroniskowymi co zagryzaja ,tez sie usypia?[/QUOTE]

pies schroniskowy który zagryzł innego psa?????
Tak jest usypiany.
o ile to nie bylo zagryzienie z tloku
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203206-Enzo-znalazl-swoj-lepszy-swiat-niestetety-nie-wsrod-nas-a-za-TM./page2?highlight=enzo[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

czesc, podpinam sie i prosze o pomoc :(

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208781-Bulterier-dotlkliwie-pogryzł-mojego-psa.-Co-zrobić?p=16984684#post16984684"]http://www.dogomania.pl/threads/208781-Bulterier-dotlkliwie-pogryzł-mojego-psa.-Co-zrobić?p=16984684#post16984684[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...