Jump to content
Dogomania

Powstaje nowy tor agility w Gliwicach


antares

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam! Widzę , że Psia Kraina już działa??? :multi:
Czy mi się tylko wydaję.. ale jesli na stronce już coś jest i galeria i inne to chyba działa, cio? ;)

Sama mam yorka i bardzo chcę z nim uczęszczać na agility.. Jestem z Knurowa i ten tor w Gliwcac bardzo mi odpowiada :) :) :p
Pozdrawaim ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich, ja tez interesowałam sie torem agility, który powstał w Czechowicach i napisałam do nich za nim trafiłam tutaj i taka uzyskalam odpowiedz: "[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Witamy serdecznie![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Agility czeka na wiosnę ,kilka przeszkód ledwie wystaje ze śniegu.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Prosimy o kontakt blizej wiosny .[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Pozdrawiamy[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]z Psiej Krainy[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#0000ff][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]więc mam nadzieje ze jednak cos ruszy na wiosne :)[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='nathaniel']jaki jest koszt, zapiusania się z psem do jakiegoś klubu agility, jak nauczyć psa zostań :? [/QUOTE]

Koszt za uczestnictwo w Psiej Krainie uzależniony jest ilości chętnych.

Dziś wraz z Godelaine jedziemy do Psiej Krainy.

A co do zostań.. to w sumie nie wiem, a raczej nie za bardzo pamiętam jak uczyłam. Chyba po prostu kazałam jej usiąść i odchodziłam kawełeczek, cały czas pwotarzając komendę.

Link to comment
Share on other sites

Jak wiadomo byłam wczoraj wraz z Goddy i naszymi psami w Psiej Krainie. W całkiem inne sprawie, ale także co pewien czas jak coś się będzie ruszać w tej sprawie to możemy chętnych informować, bo my tam w tygodniu będziemy przynajmniej raz i będziemy mieć informacje z pierwszej ręki i świeżutkie ;). Przechodząc do rzeczy, teren zmieniono na większy także w Czechowicach znajduje się. Ma ruszyć na wiosnę, ale to wszystko zależy od spraw terenowych, czyli po prostu załatwienie spraw. Oraz trzeba będzie poczekać, bo teren należy do podmokłych. Osobiście nie widziałam tego terenu, ponieważ byłyśmy w Psiej Kranie w Smolnicy,

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='marmara_19']i wiadomo juz cos??:>[/QUOTE]

Wcześniej napisałam :

[quote name='Cimi']Prawdopodobnie w sobotę wraz z Godelaine jedziemy i się spytamy co i jak.[/QUOTE]

Proszę o odrobinę cierpliwości ;). Dziś jest piątek, który jeszcze się nie skończył. Jutro wraz z Goddy jedziemy i będziemy rozmawiać. Przebieg rozmów i skutek któraś z nas poda. Będzie trzeba obgadać sprawę terenu czy już się nadaję i kiedy będą treningi.. jak wiadomo Psia Kraina to tez hotel i szkolenia PT. Jutro jest sobota, jedziemy tam w południe i powiadomimy Was wieczorem jutro lub w niedziele.

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam na forum;)
Dziewczyny działajcie, bo przez zimę z mojej suczy zrobiła się
kluseczka:oops: Muszę ją szybko wybiegać, żeby mi wstydu nie przynosiła;):lol: no i oczywiście żeby się w końcu odczepiła od moich kapturów:evil_lol:
[B]Wikaa[/B] widzę, że w końcu mam jakieś wsparcie z mojej rodzinnej "wiochy";)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...