Jump to content
Dogomania

CHWDP,dwuipołkilowy Lenek,ofiara systemu.Jednak to miłosc! Odebrany :)


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie zawsze dranstwo mierzy sie iloscia wypitego alkoholu - moze pania trzeba leczyc po prostu czyli opieka zdrowotna i to siamto .

Niech nam zyja dlugo i szczesliwie - kochany przestepca i jego trunkowa pani -cudny przyklad bezinteresownej milosci gotowej na wszystko.

Brazowa czy Ty bys sie ze mna nie napila, tak na marginesie ? Wchodzi w gre czerwone , kalifornijskie - na moj koszt oczywiscie. :modla::modla::modla:

Cos tak mi sie widzi, ze chyba mieszkamy niedaleko siebie ........bede w Polsce w lipcu . ( Jestem kobieta, ale mezatka takze mozesz spac spokojnie jakby co - to n ie podryw, ale wyraz szczerego uznania :grins::scream_3: - a tak wlasni:mdleje: robie jak mnie suszy ......

Link to comment
Share on other sites

:) jest nas znacznie wiecej,ludzi zaangazowanych w psie trojmiejskie sprawy,(takze dogomaniakow),wiec mysle,ze chetnych na kalifornijskie wino bedzie jeszcze kilku :) juz dawno myslimy o mini zlocie,bo znamy sie,a rzadko widujemy "w kupie",moze to własnie bedzie okazja i motywacja?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

O, kurtka, brazowa....dlaczego mialam wrazenie, ze jestes z Warszawy ? ?:crazyeye::mad:

Wydawalo mi sie, ze bylas na watku swinki wietnamskiej, ktory czytam, czyli Barbarylka a jakos wydawalo mi sie, ze jest to watek warszawski........moze z nadmiaru wina sie mi po....po...po....poprzestawialo :crazyeye::crazyeye::wallbash: a chcialam zeby bylo tak pieknie:p:knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa:

Link to comment
Share on other sites

NIe no ja tu widzę definitywny podryw, bez względu na płeć;)
Zlinczujecie mnie, wiem hehehehe.
Obecnośc na innych wątkach jest przecież absolutnie dozwolona, a że brązowa siedzi w innych świniach niż morskie to mnie nie dziwi;)

Link to comment
Share on other sites

zenobiusz,a warszawskie ciotki,to sa dopiero dzialaczki! :multi: i tytanki,bo np praca ze schroniskami -molosami to ciezka orka,a wlasnie takie sa w warszawskiej okolicy.Wiec nie jestes sama w swojej okolicy;)

Betbet,świnka wietnamska byla pieskiem.Takim o aparycji świnki wietnamskiej :)

Link to comment
Share on other sites

ano tak było...do tego,gdy ktos szukal swojego psa po lesie/parku,bo wlasnie mu pooooszedl w długa,to nie bylo,jak teraz :"prosze mi podac komorke,zadzwonie,gdy go zobacze,bo jeszcze tutaj pochodze"....

jak to ktos napisal-dopoty mamy siłe doczlapac sie do kompa i wejsc na Dogo-nie jest zle :)

Link to comment
Share on other sites

Aj, brazowa, rozczaruje cie....mam juz dwa pieski z ulicy. Jeden, jak sama nazwa wskazuje nazywa sie Zenobiusz Flores w skrocie Zenek a drugi, wiekowa Lalucha. Sorry.......:eviltong:

Gdybym mogla to bym adoptowala wszyskie, ale sie nie da , szczegolnie jak sie pracuje poza granicami i mieszka na 12 pietrze .:nono::nono::nono:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...