Jump to content
Dogomania

Rozliczony 50 zl Dziekuje!Drewniana szkatulka,,Nadziejkowa herbatka,,i ksiazki.. Dla Sary Czarnuleńki 20.07


Nadziejka

Recommended Posts

Dnia 11.07.2022 o 10:32, UlaFeta napisał:

Poproszę nr 1 ,jeżeli można wysłać przesyłką zwykłą.

       Zwyklą nie posylam bo sie boje ze nie dojdzie nigdy,a szkoda fantuskowa                                          tylko paczuszka ekonomiczna pp

Niedlugo bede slala wielka ogromna paczke do Nesiowatej Cioci,moze jesli dacie rade sie umowic na spotkanie, to wtedy wloze ksiazke w paczusze

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2022 o 20:26, Nadziejka napisał:

       Zwyklą nie posylam bo sie boje ze nie dojdzie nigdy,a szkoda fantuskowa                                          tylko paczuszka ekonomiczna pp

Niedlugo bede slala wielka ogromna paczke do Nesiowatej Cioci,moze jesli dacie rade sie umowic na spotkanie, to wtedy wloze ksiazke w paczusze

Za daleko 😭

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2022 o 21:02, UlaFeta napisał:

Za daleko 😭

        A moze Agata agat21? kupila u mnie ksiazke ,ale mam czekac jeszcze z wysyleczka, wiec moze za jakis czas bede slac i do Agaty,wtedy mozna razem w jednej paczce ekonomicznej

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Drewniana szkatulka nowa,,Nadziejkowa herbatka,,i ksiazki nowiutkie..Maleńki dla Sary Czarnuleńki Z Serca Calego 20.07
Dnia 11.07.2022 o 22:22, WiosnaA napisał:

Ewuniu Kochana, ogromnie dziękuję za bazarek dla Saruni! Uściski przesyłam.

                            Marina Fedotova | Advocate-Art | Desenhos de fadas, Arte com fadas ...

Aniu Czarodziejko Wszelkiego Najnajlepsiego
dla calej druzynki zasylamy z serca calego modlimy sciskamy za Sarunie za wszystkie lapucinki brzusie
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...