Jump to content
Dogomania

Malutki staruszek Czaruś - już w hoteliku u Szafirki, nie będzie dłużej tęsknił na pustej posesji


Recommended Posts

24.07.2023 + 50 zł Filipki, wpłata własna

Bardzo dziękuję ❤️

Kilka dni temu przechodziłam obok dawnego domu Czarusia. Dobrze, że udało się mu pomóc, bo jak przypomnę sobie biednego czekającego przy furtce żeby polizać rękę i dostać jedzenie... smutno się robi. A na posesji pusto i zarasta trawą, nikt na razie tam nie gospodaruje, a pan dokarmiający Czarusia i kolegów niedawno zmarł. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.07.2023 o 18:11, sue napisał:

24.07.2023 + 50 zł Filipki, wpłata własna

Bardzo dziękuję ❤️

Kilka dni temu przechodziłam obok dawnego domu Czarusia. Dobrze, że udało się mu pomóc, bo jak przypomnę sobie biednego czekającego przy furtce żeby polizać rękę i dostać jedzenie... smutno się robi. A na posesji pusto i zarasta trawą, nikt na razie tam nie gospodaruje, a pan dokarmiający Czarusia i kolegów niedawno zmarł. 

                                                 ❤️     ❤️     ❤️   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.07.2023 o 18:11, sue napisał:

 

Kilka dni temu przechodziłam obok dawnego domu Czarusia. Dobrze, że udało się mu pomóc, bo jak przypomnę sobie biednego czekającego przy furtce żeby polizać rękę i dostać jedzenie... smutno się robi. A na posesji pusto i zarasta trawą, nikt na razie tam nie gospodaruje, a pan dokarmiający Czarusia i kolegów niedawno zmarł. 

Czyli w samą porę psiaczki zostały stamtąd zabrane.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.07.2023 o 21:57, bakusiowa napisał:

Czyli w samą porę psiaczki zostały stamtąd zabrane.

Dwa psiaczki i cztery koty. 

Udało im się różnie. Pekińczyk Cezary dzięki pomocy Plaskatego Azylu jako pierwszy został zabrany z posesji. Znaleźli mu DT, a później DS, pisałam o tym jakiś czas temu. 

Czaruś też miał szczęście, bo choć nie trafił do typowego domu, ma w hoteliku warunki domowe do jakich był przyzwyczajony i wydaje się szczęśliwy, ma kolegów, opiekę, jedzonko i sobie bryka. 

Kotki:

Józefinka najpierw była w lecznicy, później w DT u guccio, trafiła do fajnego DS w Krakowie.

Śnieżek po pobycie w lecznicy znalazł DS w Nowym Targu.

Nika z krzywą główką zabrana później trafiła do lecznicy, później do DS w Skawinie.

Tinka ma za sobą już pobyt w lecznicy i w jednym domu tymczasowym, niedawno trafiła do kolejnego DT, nie może znaleźć nic na stałe. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2023 o 22:22, sue napisał:

...

Tinka ma za sobą już pobyt w lecznicy i w jednym domu tymczasowym, niedawno trafiła do kolejnego DT, nie może znaleźć nic na stałe. 

Dobrze, że ma choć DT. Byłoby gorzej, gdyby tam została  😞 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25.07.2023 +30 zł bakusiowa, to chyba stała z nadwyżką? 

bardzo dziękuję ❤️

31.07.2023 +50 zl z bazarku na FB

 

stan konta Czarusia na koniec lipca wynosi 32,06 zł

do uregulowania 465 zł za hotelowanie w lipcu

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2023 o 12:17, elik napisał:

Czyli do zapłaty za hotel   brakuje ponad 400 zł?

Tak, chwilowo, w sensie i tak opłaciłam hotelik żeby z tym nie zalegać, ale liczę że się trochę zwróci bo w tym miesiącu wyszła spora kwota. Zobaczymy ile będzie z bazarków, a resztę zapiszę jako wpłatę własną. 

z mojego bazarku będzie 80-90 zł i robię wyprzedażowy na FB - powinno też się uzbierać około 100. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2023 o 14:15, sue napisał:

Tak, chwilowo, w sensie i tak opłaciłam hotelik żeby z tym nie zalegać, ale liczę że się trochę zwróci bo w tym miesiącu wyszła spora kwota. Zobaczymy ile będzie z bazarków, a resztę zapiszę jako wpłatę własną. 

z mojego bazarku będzie 80-90 zł i robię wyprzedażowy na FB - powinno też się uzbierać około 100. 

 

Myślę, że z mojego bazarku też będzie około 100 zł. Jeśli będzie mniej, to zrezygnuję z części przypadającej mojemu Miłeczkowi i uzbieraną kwotę podzielę na 2 beneficjentów - Czarusia i Gucia. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2023 o 16:46, elik napisał:

Myślę, że z mojego bazarku też będzie około 100 zł. Jeśli będzie mniej, to zrezygnuję z części przypadającej mojemu Miłeczkowi i uzbieraną kwotę podzielę na 2 beneficjentów - Czarusia i Gucia. 

bardzo dziękuję ❤️ ale może uda się uzbierać dla wszystkich piesków, oby tak było

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2023 o 14:19, Olena84 napisał:

Cisza tutaj...

U Czarusia jest dobrze, ale stabilnie. Wiem, że bardzo odpowiada mu możliwość biegania sobie z innymi pieskami i wylegiwanie się później na kanapie. Na zdjęciach wydaje się taki... zaangażowany. W lipcu minął rok jego pobytu w hotelu. Pewnie myśli, że tam mieszka, a mi się coraz częściej wydaje że dożyje tam swoich dni, bo kompletnie nic się nie dzieje w sprawie ewentualnej adopcji. 

Z jednej strony niefajnie, bo jednak we własnym domu może czułby się bardziej wyjątkowy, jedyny...? Z drugiej, zyskał bardzo dobre warunki, jest dobrze karmiony, ma możliwość swobodnego poruszania się po bezpiecznym terenie, ma towarzystwo. 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2023 o 17:36, Nadziejka napisał:

Czarusiątko pozdrawiam pozdrawiam💓

 Aniu melduje ze dopiero dzis wyslalam dekl. za lipiec

❤️ 

Niedługo uzupełnię rozliczenie, dziękuję bardzo za pomoc Czarusiowi. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...