Jump to content
Dogomania

Rozliczony Pieknie Serca Dziekuje! 97 zl Dla maluszkow Luka I Blakiego Z Modlitwą 18.07


Nadziejka

Recommended Posts

Dziękuję Nadziejko za przelew :)

Czy doliczyłaś do tych 50 zł mój zakup + wysyłkę ? Jeśli nie to od następnego przelewu odlicz moją  wysyłkę i zakup, a ja wpiszę do rozliczeń + ileś tam więcej. Jeśli następna transza będzie niższa to Ci doslę brakującą kwotę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2022 o 10:14, Mazowszanka13 napisał:

Dziękuję Nadziejko za przelew 🙂

Czy doliczyłaś do tych 50 zł mój zakup + wysyłkę ? Jeśli nie to od następnego przelewu odlicz moją  wysyłkę i zakup, a ja wpiszę do rozliczeń + ileś tam więcej. Jeśli następna transza będzie niższa to Ci doslę brakującą kwotę.

Nic nie liczylam ciociu , potem po zakonczeniu wszystko podlicze i odejme za ciocną ksiazkę   A nic nic ciocia nie bedzie odsylac                                                    pozdrawiam pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.07.2022 o 06:37, ranias napisał:

Dzień dobry , poproszę jeszcze nr 2 i nr 3 w opcji kt. Czekam na dane do przelewu. Miłego dnia wszystkim 🙂

                                       10 Anniversary ideas | tatty teddy, teddy bear pictures, teddy pictures

            

                Serce Dziekuje Ogromnie Dziekuje Za Wszystko Klaniam                                                                            Pozdrowien mnostwo zasylam

 

Nasza ranias kup teraz
Num 2 ksiazka ,,Jutro w czas bitwy,o mnie myśl,, 2 zl
Num 3 ksiazka ,,Zimowa Ewangelia,, 2 zl
Num 10 ksiazki  3 tomy Joanna Jax  ,,Córka Falszerza,, 6 zl 
Num 14 bieznik podluzny w prostokacie plus drugi kwadratowy 4 zl
Num 15 ksiazka ,,Jowita,, dramat 10 zl 
 
razem fantuskowo slij prosze 24 zl
a koszt paczki ekonomicznej pp 15 zl
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.07.2022 o 06:37, ranias napisał:

Dzień dobry , poproszę jeszcze nr 2 i nr 3 w opcji kt. Czekam na dane do przelewu. Miłego dnia wszystkim 🙂

 
                       Serdecznosci zasylam Reniu 
       wszystko spakowane i jutro postaram po pracy wyslac
 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...