Jump to content
Dogomania

11- letnia ciapa. 8 lat w schronie. Brakuje 260,00 zł. To już ostatni raz, bo ja naprawdę nie wiem jak wyrobię szóstego psa. A on jak każdy zasługuje na miłość. Proszę ....


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dziękujemy z Wiktorkiem za wpłaty ❤️

26.01.24 – 10,00 – mdk8 – styczeń

02.02.24 – 20,00 – kikou – luty

02.02.24 – 20,00 – elficzkowa - luty

02.02.24 – 10,00 – Nesiowata - luty

05.02.24 – 30,00 – Agnieszka znajoma elik (z bonusem : ) - luty

05.02.24 – 10,00 – Alaskan Malamutte - luty

05.02.24 – 50,00 – Mruczka - luty

06.02.24 – 40,00 – Aldrumka - luty

 

 

driakiew-golębia-Scabiosa-columbaria.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2024 o 17:38, Aska7 napisał:

Trochu kasiorki jest, bardzo dziękuję Elu ❤⚘😚

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że dzięki współpracy wielu osób mogłam pomóc bezdomniaczkom  🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś rano Wikary był obolały, ale nie potrafiłam zlokalizować, co mu doskwiera.  Pojechał na badania. Ma zbadaną krew, zrobione usg. Problemem okazały się zęby. Dostał stomorgyl i ma umówiony zabieg na wtorek. Z krwi nerki i wątroba idealne, ale na usg wyszły w nich zmiany starcze- zwapnienia. Całe szczęście, że mimo to sprawnie funkcjonują. W końcu 13 lat u dużego psa to już sporo.

Ma zbadana tarczycę, jest niski poziom, ale w granicach normy. Dostałam teraz informacje telefonicznie, bo jeszcze nie było wyniku, jak był w przychodni.

Z krwi wyszły wysokie eozynofile. Prawdopodobnie przyczyna są zęby, ale mamy go na wszelki wypadek odrobaczyć, jak Dylana.

Waży 38 kg.

Poprosiłam Tolę o zbiórkę na to diagnozowanie i zabieg. Tylko ktoś musiałby napisać tekst do niej.

IMG_20240222_115231.jpg

IMG_20240222_115227.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeśli Tola ma dziś zrobić zbiórkę, która jutro "utknie" na serwisie przez weekend, to pilnie potrzebuje tekst! Inaczej będzie tydzień później.  Sama zbiórka trwa miesiąc, więc im szybciej, tym lepiej, bo trzeba będzie rozliczyć się w przychodni.

Link to comment
Share on other sites

Tak na szybko.

ZĘBY WIKAREGO

Wikary ma 13 lat. Niedomaga, jak większość z nas będzie niedomagać po 80-tce. Wiktuś nie ma jednak emerytury. Piesuniowi dokuczają zespute zęby, które trzeba usunąć w narkozie. Wszyscy wiemy co to bolące zęby : (((.

Bardzo prosimy o pomoc w zgromadzeniu środków na leczenie Wikarego. Zabieg to ok. .... ? (tu jakaś kwota) łącznie z badaniami i leczeniem pooperacyjnym, bo Wiktuś to duży ok. 40kg piesio.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.02.2024 o 17:00, Aska7 napisał:

Tak na szybko.

ZĘBY WIKAREGO

Wikary ma 13 lat. Niedomaga, jak większość z nas będzie niedomagać po 80-tce. Wiktuś nie ma jednak emerytury. Piesuniowi dokuczają zespute zęby, które trzeba usunąć w narkozie. Wszyscy wiemy co to bolące zęby : (((.

Bardzo prosimy o pomoc w zgromadzeniu środków na leczenie Wikarego. Zabieg to ok. .... ? (tu jakaś kwota) łącznie z badaniami i leczeniem pooperacyjnym, bo Wiktuś to duży ok. 40kg piesio.

Postaram się dzisiaj cos jeszcze dopisać i przygotować całość, żeby jutro tylko wrzucić, ale u mnie trudny czas -  mam  remont kuchni i już wiem, że remont o tej porze roku to nie jest dobry pomysł. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.02.2024 o 17:00, Aska7 napisał:

Tak na szybko.

ZĘBY WIKAREGO

Wikary ma 13 lat. Niedomaga, jak większość z nas będzie niedomagać po 80-tce. Wiktuś nie ma jednak emerytury. Piesuniowi dokuczają zespute zęby, które trzeba usunąć w narkozie. Wszyscy wiemy co to bolące zęby : (((.

Bardzo prosimy o pomoc w zgromadzeniu środków na leczenie Wikarego. Zabieg to ok. .... ? (tu jakaś kwota) łącznie z badaniami i leczeniem pooperacyjnym, bo Wiktuś to duży ok. 40kg piesio.

Akurat zabieg ma być tańszy niż diagnostyka 😉 Lekarz powiedział, że policzy 300 zł, co przy tak dużym psie jest dla mnie naprawdę kwotą po kosztach.

Mamy wetka poleciła jej lekarza z Krakowa z narkozą wziewna do zębów właśnie.  Zadzwoniła i usłyszała 3500 zł za zęby u yorka.  Zadzwoniła więc do ortopedy, który też ma wziewkę i zrobi jej porządek z zębami za 400 zł. Jednak 2 kg york to nie 38 kg Wikary, dlatego cieszę się z podanej ceny.

Od razu dalam mu Stomorgyl- koszt dzienny 30 zł.  Jutro trzeba jechać po resztę tabletek na kolejne dni.

Myślę, że kwota 1000 zł jest najlepsza do zbiórki. Za dzisiejsze badania wyszlo 420 zł. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2024 o 11:57, Tola napisał:

Do północy mogę wprowadzić zmiany, więc proszę o sugestie...

Może zmienić zdjęcie profilowe, może to byłoby lepsze?

IMG_20240222_120141.jpg.3a36b7e3398d50e045d60df2f69ca550.jpg

Chyba lepsze to z zębami. Zdjęcie przystojniaka ludzie mogą pomijać i wpłacić na większe biedy. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2024 o 12:06, Jaaga napisał:

Chyba lepsze to z zębami. Zdjęcie przystojniaka ludzie mogą pomijać i wpłacić na większe biedy. 

Ok. To poprzednie wydało mi się takie poczciwe, bardziej chwytające za serce....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2024 o 12:32, Tola napisał:

Ok. To poprzednie wydało mi się takie poczciwe, bardziej chwytające za serce....

To zostaw. Tylko jakoś tak odbieram, że tam tyle bied, że ludzie muszą wybierać, któremu w gorszym stanie pomóc.  Myślę, że można je dać jako pierwsze do któregoś z ogłoszeń 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...