Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. 270 zł "powędrowało" na konto ZEA. Pięknie wszystkim dziękuję. Wygrywa los nr 27. Tianku, gratuluję Losowanie w niedzielę 12.06. Bazarek loteria z nagrodą - złotymi kolczykami dla dwóch małych kociąt do 10.06.2022


Gabi79

Recommended Posts

Dnia 13.06.2022 o 09:52, Gabi79 napisał:

Tak kochana, gratuluję mam filmik z losowania, ale nie umiem go wstawić, więc mam nadzieję, że uwierzycie mi na słowo.

Przyślij mi proszę namiary do wysyłki, jutro wyślę kolczyki

Dziękuję 🙂 ogromnie mnie ucieszyła wygrana :))

Gabrysiu jeśli to nie problem to chciałabym przekazać te kolczyki na bazarek dla Wikarego pod opieką Aska7. Dałabyś radę wystawić je na bazarku? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.06.2022 o 11:02, Tianku napisał:

Dziękuję 🙂 ogromnie mnie ucieszyła wygrana :))

Gabrysiu jeśli to nie problem to chciałabym przekazać te kolczyki na bazarek dla Wikarego pod opieką Aska7. Dałabyś radę wystawić je na bazarku? 

Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale znowu mi internet nie działa 😡. Tianku może wolałabyś sama wystawić kolczyki? Jeśli nie, to zrobię lepsze zdjęcia i wystawię. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2022 o 07:08, Gabi79 napisał:

Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale znowu mi internet nie działa 😡. Tianku może wolałabyś sama wystawić kolczyki? Jeśli nie, to zrobię lepsze zdjęcia i wystawię. 

Gabrysiu jak znajdziesz czas to proszę wystaw 

z góry    Mała książeczka prezentowa „Dziękuję” zawiera ciekawe sentencje, serdeczne  życzenia i podziękowania.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo przepraszam za nieobecność.

Z całego serca dziękuję wszystkim uczestnikom bazarku, dzięki Wam udało się sprzedać losy za 270,-

27.06. przelałam w/w kwotę na konto Fundacji ZEA,

Jeszcze raz gratuluję Tianku wygranej, pamiętam o przekazaniu przez Nią kolczyków na bazarek dla Wiktora.

Zrobię go, jak będę mieć stały dostęp do internetu.

Link to comment
Share on other sites

  • Gabi79 changed the title to 270 zł "powędrowało" na konto ZEA. Pięknie wszystkim dziękuję. Wygrywa los nr 27. Tianku, gratuluję 😃Rozliczam. Losowanie w niedzielę 12.06. Bazarek loteria z nagrodą - złotymi kolczykami dla dwóch małych kociąt - Karmelka i Kacperka do 10.06.2022
  • 2 weeks later...
  • Gabi79 changed the title to Zakończony, rozliczony. 270 zł "powędrowało" na konto ZEA. Pięknie wszystkim dziękuję. Wygrywa los nr 27. Tianku, gratuluję Losowanie w niedzielę 12.06. Bazarek loteria z nagrodą - złotymi kolczykami dla dwóch małych kociąt do 10.06.2022

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...