Jump to content
Dogomania

Zmiana planów. Inny Rudy, duży i baardzo chory. Pewnie tak musiało być. Proszę o pomoc, to jeszcze pożyje, może i trawę powącha i potarza się radośnie. Proszę. Ma na imię DYLAN : )


Recommended Posts

Dnia 8.02.2024 o 17:06, Tola napisał:

Opłacona faktura za leki (12 tabl aniprazol 50 zł i 20 zł scanco) - 70 zł ze zbiórki na Ratujemy Zwierzaki

Pozostało 978 zł.

Bambosz, Dylan, Nemo Luna, Szymek styczeń.pdf 25.57 kB · 0 downloads

 

Dnia 8.02.2024 o 17:07, Tola napisał:

Z Wirtualnej adopcji Dylan nazbierał do tej pory 200 zł.

Dziękuję ⚘

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.02.2024 o 18:18, Aska7 napisał:

Dylan był zapłacony za hotelowanie za styczeń na paragon.

Zapomniałam tu opisać.  To koszt odrobaczenia 12 tabl. Aniprazol i scancox 3 dni. Dlatego jest jako usługa, a nie opieką hotelowa 😉 To do rozliczenia ze zbiórki. Musiałabym zaplacic 120 zł za sam aniprazol, więc kupiłam całe opakowanie na siebie i wyszło wtedy dla Dylana 50 zł zamiast 120 zł. Szkoda przepłacać, a i tak z czasem resztę wykorzystam. 

Link to comment
Share on other sites

Dylan znowu na antybiotyku. Pojawiła się ponownie krew w moczu i paskudny zapach. Wysikal się w domu po wyjściu z legowiska, więc od razu wyłapałam. Nie chciał wychodzić z domu, ale po antybiotyku jest poprawa i na razie nie zalatwil sie w domu wiecej. Gdyby znowu był nawrót po leczeniu to trzeba będzie cewnikować go i wziąć mocz na posiew. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.02.2024 o 19:19, Aska7 napisał:

 Zapłacę za Dylana ile będzie trzeba, ale czy to nie było już zapłacone ?

Asiu, muszę zaglądnąć na te faktury od Toli. Ty mi płaciłaś  za szczepienia p. Wsciekliznie dla obu na konto Andrzeja 70 zł. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.02.2024 o 19:19, Aska7 napisał:

 Zapłacę za Dylana ile będzie trzeba, ale czy to nie było już zapłacone ?

Widze, ze ksiegowa nie wiem skąd wpisała na fakturze 240 zł na dylana, miało byc własnie 70 zł. Nie sprawdzałam treści, tylko przekazałam Toli fakturę. Musze to sprawdzić, bo na rozliczeniu, które sama wysłałam wczesniej Toli jest tak: 

Bambosz 763 zł
Drugi 90 zł ze zbiórki
Koda 465 zł
Nemo 454 zł
Luna 430 zł
Szymek 430 zł
Dylan ze zbiórki usługa hotelowa- 70 zł, (czyli 12 tabl aniprazol 50 zł i 20 zł scancox)
Zaraz to porównam, co wysyłałam.
 
Link to comment
Share on other sites

to mój mail do ksiegowej: 

Dzien dobry, prosze o wystawienie faktury na Zea za styczeń:
Opieka hotelowa pies:
Bambosz 763 zł 
Koda 465 zł
Nemo 454 zł
Luna 430 zł
Szymek 430 zł
Dylan usługa hotelowa- 70 zł.  
 
Czyli ona pomyliła kwotę za Dylana, ja nie sprawdziłam, tylko przesłałam dalej do ZEA. Za to przy okazji widze, że jej nie wysłałam do rozliczenia 90 zł za Drugiego, nie policzonych w grudniu.
Drugiego doliczę w lutym, ale Zea już opłaciła fakture z błędną kwotą za Dylana, księgowa spieszyła się, rozliczyła miesiac i poszła w piątek na urlop. Czyli najrozsadniej chyba, jak wpłace na zea na Dylana róznicę 140 zł, zamiast  prosic kogos innego w biurze o korektę? Tylko zanim wpłace, to daj jeszcze znac, czy te 70 zł, które wpłacałaś, to były na szczepienia dla Dylana i Wikarego czy to miało być odrobaczanie Dylana. Czy może wpłaciłaś na jedno i drugie. 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dylan dziś dostał nowy antybiotyk w zastrzykach. Poprzedni pomagał tylko, kiedy był podawany. Po odstawieniu bakterie wracają. Mocz cuchnie okropnie. We wtorek ma jechać na kontrolę. 

Czy leczenie ma być na fakturę zea? Dzisiaj Andrzej jeszcze nie płacił. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2024 o 20:48, Jaaga napisał:

Dylan dziś dostał nowy antybiotyk w zastrzykach. Poprzedni pomagał tylko, kiedy był podawany. Po odstawieniu bakterie wracają. Mocz cuchnie okropnie. We wtorek ma jechać na kontrolę. 

Czy leczenie ma być na fakturę zea? Dzisiaj Andrzej jeszcze nie płacił. 

Na fakturę na ZEA poproszę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...