Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczam. Rękoczynowy i trochę innych drobiazgów dla Maxa i kotków do 28.11. do godz. 20.00


Isiak

Recommended Posts

Dnia 27.11.2021 o 22:34, Isiak napisał:

Już miałam telefon w sprawie rudzielca. Jutro koło 11-tej Pani przyjedzie go zobaczyć.

Pani przełożyła wizytę na jutro, bo dzisiaj musiała wcześniej jechać do pracy. Strasznie się stresuję, czy Leo okaże się być jej kotem, czy nie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2021 o 21:05, Isiak napisał:

Ojej, bardzo, bardzo dziękuję 🙂 Kocham haft krzyżykowy, można powiedzieć, że jestem uzależniona 😄 Bardzo lubię też haftować obrazy, tylko przy tylu innych zajęciach wypełniających czas wolno mi to idzie. Jeden z ostatnich:

d2e704f45328010emed.jpg

Kurczę, świetne, podziwiam i zazdroszczę cierpliwości, to na pewno bardzo czaso- i pracochłonne zajęcie. Ale efekt na pewno jest tego wart :)

Link to comment
Share on other sites

  • Isiak changed the title to Zakończony, rozliczam. Rękoczynowy i trochę innych drobiazgów dla Maxa i kotków do 28.11. do godz. 20.00
Dnia 30.11.2021 o 12:53, alex260503 napisał:

Dzień dobry

Jeśli można to ja jeszcze poproszę o karteczkę z kaktusikiem 

Przelew zrobiony

Pozdrawiam alex

 

 

Kartka nie była licytowana, więc jak najbardziej można 🙂 Dziękuję 🙂

Mam już wpłaty na koncie, bardzo dziękuję, zaraz pouzupełniam. Na pocztę i do paczkomatu pędzę jutro, bo zabrakło mi kopert bąbelkowych, a byłam przekonana, że mam zapas. Dzisiaj kupię i popakuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...