Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczam. Rękoczynowy i trochę innych drobiazgów dla Maxa i kotków do 28.11. do godz. 20.00


Isiak

Recommended Posts

Dnia 27.11.2021 o 20:33, Malachit napisał:

Poproszę za wywoławczą nr 19 i 54
nr 24 za 18, nr 33 za 20
I muszę powiedzieć, że widziałam sporo rękodzielniczych kartek, ale te tutaj naprawdę powalają ❤️
Nie wiedziałam, że haftem można wyczarować takie cuda.

Ojej, bardzo, bardzo dziękuję 🙂 Kocham haft krzyżykowy, można powiedzieć, że jestem uzależniona 😄 Bardzo lubię też haftować obrazy, tylko przy tylu innych zajęciach wypełniających czas wolno mi to idzie. Jeden z ostatnich:

d2e704f45328010emed.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2021 o 21:05, Isiak napisał:

Ojej, bardzo, bardzo dziękuję 🙂 Kocham haft krzyżykowy, można powiedzieć, że jestem uzależniona 😄 Bardzo lubię też haftować obrazy, tylko przy tylu innych zajęciach wypełniających czas wolno mi to idzie. Jeden z ostatnich:

d2e704f45328010emed.jpg

Wspaniały,

A co do kotków mam taki sam zestaw tylko pierwszy był rudy ale oboje nie byli dorośli 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Isiak changed the title to DZISIAJ KONIEC Rękoczynowy i trochę innych drobiazgów dla Maxa i kotków do 28.11. do godz. 20.00
Dnia 28.11.2021 o 00:29, Tyśka) napisał:

Nie dziwię się. Ma cudne oczy!!! Trzymam kciuki 🙂

Zdecydowałam, że oddam go tylko jego właścicielom. Nie pójdzie do adopcji. Po jego zachowaniu widzę, że miał dobry dom. Jest dobrze wychowany, lepiej niż moja Kicia, nie wskakuje na blaty, rano prosi o jedzenie i idzie do kuchni. Pięknie korzysta z kuwety, chociaż na razie ma tylko tymczasowo małe pudełko, w którym ledwo się mieści (kuweta zamówiona). Jest bardzo spokojny, dużo śpi. Codziennie wieczorem około 20.00 wsuwa michę, idzie się załatwić do kuwety i maszeruje spać... do łóżka. Od samego początku kanapa i łóżko to dla niego oczywiste miejsce dla kota. Jest wykastrowany i ma usunięte zęby z jednej strony - czyli ktoś o niego dbał i leczył. Ogólnie jest najmniej kłopotliwym stworzeniem, jakie znam. Relacje z Kicią też są coraz lepsze. O ile na początku nie mogły przebywać razem w tym samym pokoju (wymieniały się), to od piątku śpią w tym samym pokoju (dodam, że bardzo małym), rudzielec na łóżku, Kicia na swoim legowisku, i śpią spokojnie i rozluźnione, nie "na czuwaniu", jak na początku. Kocur nawet już reaguje na imię 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...