Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 13.08.2022 o 18:40, Aldrumka napisał:

Tysiu też poproszę o numer konta.

Dziękuję, już wysłałam.

Lek. Wet. zrobił test na panleukopenie , wyniki niejednoznaczny. 

Oczka najprawdopodobniej wygoją się. Niestety, łapka nie wiadomo... 😞 na filmiku widać jak kocio chodzi:

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.08.2022 o 17:35, elik napisał:

Przypominam się o nr konta 🙂

 

Dnia 13.08.2022 o 18:12, Tyśka) napisał:

 

Dziękuję, zapomnialam 🙂 Już wysyłam.

Dziękuję, dostałam. O nr konta poprosiła też Ania G-R, przekazałam.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję. ♡ Monte (ten kociak) ma DT do konca sierpnia. Trzeba mu znalezc cos nowego 😞 W ttm poście na fb sa tez filmiki  z kotkiem. Przepraszam że piszę zdawkowo. Marta na urlopie. A ja trochę mam pilnowania odkąd Mały Człowiek zaczął się przemieszczać, a Mały Biały Pies przynosić Małemu Człowiekowi  piłkę i swoje zabawki i regularnie wymieniają się całuskami;) I tak pisze z doskoku.

Podrzucam na swoje usprawiedliwienie: 

da74ead210f4f027med.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to PILNIE POTRZEBNA POMOC DLA KOCIAKA, KONCZY SIE CZAS W DT s. 52. Szczeniaki z lasu: do adopcji został BENEK. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.
Dnia 31.08.2022 o 00:31, agat21 napisał:

Poszedł grosik dla Monte. A co z nowym miejscem dla niego? Jest coś? 

Wlasnie weszłam, żeby napisać że Monte już jest w nowym DT. Na stronie Bilgorajskiego Azylu Marta wrzuciła filmiki z nowego miejsca:)

Dziekuje za grosik 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Szczeniaki z lasu: do adopcji został BENEK, PROSZĘ O POMOC W OGŁOSZENIACH. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.
Dnia 31.08.2022 o 08:50, Tyśka) napisał:

Wlasnie weszłam, żeby napisać że Monte już jest w nowym DT. Na stronie Bilgorajskiego Azylu Marta wrzuciła filmiki z nowego miejsca:)

Tysiu, a czy możesz wrzucić link do tej strony?

Link to comment
Share on other sites

Mnie też kicia ujęła:)

A Benek wciąż bez domu. Tutaj jego ogloszenia:

https://www.olx.pl/d/oferta/czy-mnie-zauwazysz-pokochaj-CID103-IDPJSVh.html

https://www.olx.pl/d/oferta/ziomek-moze-byc-twoim-ziomkiem-roczny-15kg-psiak-CID103-IDQqaKV.html

Czy ktoś mógłby dorobić jakieś ogłoszenie? Bardzo proszę! We wrześniu minie rok jak po 4msc mieszkania w norze trafił pod opiekę Marty i Kasi. 😞

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...