Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Dnia 4.05.2022 o 18:30, agat21 napisał:

Czy jest jakieś miejsce w hotelu, gdzie mógłby pojechać? Pomogę finansowo deklaracją comiesieczną. Inaczej nie dam rady, doby mi już nie starcza 😕

Dziękuję Ci. Psiakiem zajmuje się Kasia, koleżanka Marty. Pytałam o hotelik, ale nie ma żadnego zaklepanego miejsca. 

Okazuje się też, że Benek ma problem z gośćmi (rzuca się agresywnie), obcych ludzi i psy na spacerach próbuje atakować, bardzo szarpie na smyczy. W klatce nie umie odpoczywać, wbrew temu co było na początku. 😞 W domu jest ciągle czujny, ciągle jak na superdoladowaniu. Ewidentnie nie wpasował się w DT. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Co z Beniem?

Przed chwilą rozmawiałam z Gosią o (M)Uffince. Rośnie jak szalona, ma apetyt za trzy koty co najmniej 😄

I jest ogromnie bystra. Potrafi w ciągu kilku sekund przemieścić się między piętrem, parterem i piwnicą. Dom zna lepiej niż ludzcy domownicy 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 8.06.2022 o 18:09, Tyśka) napisał:

Od dwóch dni Benek jest w nowym DT. To już trzecie tymczasowe miejsce.

 

Znalazło się miejsce dla Benka - jak dobrze. A jak Benio zniósł zmianę? Widzę, że tam będzie miał towarzystwo. To chyba dobrze mu zrobi..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...