Jump to content
Dogomania

Rozliczony 67 zl Stokroc Dziekuje Ruta93 Besiu Dobrodziejki! Mileczkowi Zestawy ksiazki,ozdoby,poduchy 9.08


Nadziejka

Recommended Posts

  • Nadziejka changed the title to Obnizeczki poczarowane!Stokroc Dziekuje Ruta93 Besiu I Nesiu Kochane Dobrodziejki! Mileczkowi Zestaw poduchy ozdobne 16 zl, 9.08
26 minut temu, Nadziejka napisał:
matko jedyno wlasnie wlasnie....
jak nie upaly afrykanskie to tragedia zalewa wszystko

Nadziejko kochana, to jest zdjęcie z 20210 roku. Teraz Raba też wylała, ale już nie zalała okolicznych domów, przynajmniej tu, gdzie my mamy działkę.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Radek napisał:

Na szczęście chyba zbyt często się nie zdarza? 

Wylewa co roku, ale tak, jak 2010 roku, to jeszcze tu nie wylała. To nie była typowa powódź, tylko gwałtownie puszczono dużo wody na zaporze w Dobczycach. Zalane były wtedy okoliczne wsie. Tragedia  😞 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Radek napisał:

Smutne, że przez głupotę ludzie ucierpieli 😕 

Dziś słonko od rana, więc chyba zagrożenie oddalone. 

U nas na pewno, ale wczoraj pokazywali zalany kawałek Krakowa - Bieżanów. Mówili o podtopieniach, a pokazywali zalane olbrzymie połacie, łódką podpływali pod balkon, to jakie to podtopienie, toż to powódź!. Biedni ludzie  😞

Link to comment
Share on other sites

Kraków też betonują.  Drzewom zostawiają maleńkie kwadraciki ziemi  😞  Ja na zamieszkanie wybrałam sobie miejsce pełne zieleni, z dala od centrum. Ma to swoje zalety i wady - wszędzie daleko, ale wolę te wady w zamian za zieleń i ciszę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Ja na zamieszkanie wybrałam sobie miejsce pełne zieleni, z dala od centrum. Ma to swoje zalety i wady - wszędzie daleko, ale wolę te wady w zamian za zieleń i ciszę.

Takie miejsce jest najlepsze do życia. Koło nas też zielono. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...