Jump to content
Dogomania

Pobyt psa w domu vs rodzice


aduwo

Recommended Posts

Cześć. Zawsze chciałam mieć psa, po kilku latach się to spełniło. Od razu zaznaczę, że prosiłam o psa, mówiąc o jego pobycie w domu itp. Stało się, przywieźli szczeniaka. Był na początku z 2 miesiące w domu, a potem aż do tego momentu na zewnątrz. Próbowałam coś z tym zrobić chociażby, żeby pies wchodził tylko w dzień do domu. Argumenty są takie :

- za dużo wsadzają pieniędzy w dom 

- on zniszczy wszystko

Czy jest jakaś nadzieja? Psiak tęskni za człowiekiem i robi wszystko, żeby być ciągle przy nas. Zastanawiałam się nad pokazaniem, że wiele osób trzyma psy w domu z drogi wyposażeniem itp. Wytłumaczeniem, że pies nic nie robi na złość, nauczę go oraz kupieniem różnych rzeczy, które wyciszą. Z góry bardzo dziękuję za pomoc. 

 

*pies 10 miesięczny, wielkości husky 

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, aduwo napisał:

Czy jest jakaś nadzieja?

nie wiem jaki masz kontakt z rodzicami,nie wiem ile masz lat,a masz do wykonania tytaniczną pracę.To nie na forum masz przekonywac,że będziesz z psem pracować,to rodziców masz o tym przekonać i oby Ci się to udało...A teraz pilnuj ,żeby pies miał nieustannie dostęp do wody i zacienione miejsce,gdzie może odpoczywać.Upaly sa b.groźne dla psa.Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Zacznij uczyć czegoś psa - poradników jest wiele, w internecie też. Jeśli rodzice zobaczą, że pies umie przyjść na zawołanie, umie siadać, warować, chodzić spokojnie przy nodze na smyczy i bez, może tak przekonasz, że pies potrafi zachować się także w domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...