Jump to content
Dogomania

Sąsiad zgłosił pogryzienie przez naszego psa


GrabiczAnka

Recommended Posts

Dobry wieczór ,

dzisiaj nasz pies został oskarżony o pogryzienie sąsiada. Twierdzi on, że nasz pies przez płot dosięgnął jego ręki i ugryzł. Jest tylko jeden problem odległość między prętami w ogrodzeniu panelowym jest na tyle wąska, że psu mieści się tylko nos (pies dużej rasy) więc nie mógł tego zrobić. Górą ogrodzenie też nie mógł sięgnąć ręki - gęsty żywopłot z modrzewi. Prawdopodobnie sąsiad drażni psa bo ten tylko na niego reaguje agresywnie i pewnie dzisiaj pies był szybszy a on nie zdążył zabrać ręki i został ugryziony. Bardzo proszę o jakieś rady, wskazówki co robić w takich przypadkach nie chciałabym by mój pies ucierpiał przez głupotę ludzi. 
 

Z poważaniem

AK

 

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem.Przez pręty nie wychodzi psia paszcza,górą też nie da rady,bo żywopłot.,to gdzie sąsiad rękę wsadził,że jednak niemozliwe stało się mozliwe?

Pies jest na ogrodzonej posesji bez fizycznej mozliwości dosięgnięcia  intruza.(??) Masz dowod szczepienia p/wsciekliźnie?

Sąsiad musi udowodnić,że to Twój pies go skaleczył (będąc za ogrodzeniem i na własnym terenie.)

Link to comment
Share on other sites

Dołem modrzewie maja dość liche gałęzie pies ma duży pysk conajmniej 2x większy od męskiej ręki wiec raczej to nie  pies a sąsiad coś majstrował. Pies zaszczepiony p/ wściekliźnie , mamy trzy psy, które swobodnie biegają po posesji i mam nadzieje, że nikt nie stanie się im nic złego. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...