Jump to content
Dogomania

Pies po operacji - transport


ASam

Recommended Posts

Dzień dobry, jestem tu nowa i z góry przepraszam, jeśli pytanie wyda się niektórym niezbyt mądre. 

U mojego prawie 14-letniego pinczera zdiagnozowano, niestety, guz śledziony. Jeśli wyniki krwi będą dobre, rozważamy operację, choć wątpliwości i strachu masa. 

Usiłuję zająć myśli logistyką, bo tej też się boję i kompletnie nie wiem, jak się przygotować. Przede wszystkim, doradzcie, proszę, jak przenosic/przewodzić psa po takiej operacji? Pies ma 20 kilo, ja 68 i to ja będę zajmować się noszeniem. Samochód mam, ale to Ford Fiesta i w tej chwili pies wskoczy, ale po operacji???? Czy muszę kupić jakiś transporter? Klatkę? Nosze? Jakie? Do weterynarza mamy schody w dół- śnią mi się koszmary, jak spadam z Antkiem w ramionach.... Niby głupie przejmowanie się transportem, ale innych kwestii związanych z operacją chyba wolę jeszcze nie rozważać. 

Z góry dziękuję za rady.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ASam napisał:

transporter? Klatkę?

To będzie niezbędne,bo niesienie psa o takiej wadze jest b.trudne i niebezpieczne i dla niego i dla |Ciebie.Po operacji na pewno pracownicy gabinetu pomogą \Ci "zapakowac|" psa,tak,żebyś go bezpiecznie dowiozła do domu.

To tak logistycznie...a jesli chodzi o zabieg,to poproś o rtg płuc - jeśli nie ma przerzutów nowotworowych,to mozna rozważyć zabieg...guz śledziony rokuje róznie,z pewnością wet Ci przedstawił sytuację.A,i najważniejsze! - koniecznie,przed zabiegiem trzeba wykonać EKG.Pamiętaj o tym,a jesli wet nie wspomni,to Ty się upomnij.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...