Jump to content
Dogomania

Do usunięcia !


Livka

Recommended Posts

Dzisiaj poleciały przesyłeczki do mila-ada, jankamałpa i BORYSboxer.

Jutro paczkomat - lipsik i poczta - Isiak oraz Nadziejka.

Mam wpłaty od :

Jota67

jankamałpa

Nesiowata

mila-ada

lipsik

BORYSboxer

Isiak

uxmal

Serdecznie dziękuję :)

Bloompop – Tagged "flower art"

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Isiak napisał:

Melduję, że przed chwilą odebrałam książkę od listonoszki. Miała taką minę, że jeszcze teraz cała się trzęsę. Pewnie jest na mnie wściekła.

A to dlaczego? ;)

Cieszę się,  że dotarła zwykłą przesyłką. 

Dzięki za info:)

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Livka napisał:

A to dlaczego? ;)

Bo od kwietnia odwołałam na poczcie zlecenie przynoszenia emerytury mamy do domu. Sama odbieram na poczcie. Wkurzyłam się, bo mama za każdym razem dawała kiedyś 100 zł, a ostatnio to już po 200 zł. Ona ma demencję i czasem już nawet z trudem rozróżnia nominały, a w dodatku cały czas jej opowiada, że nie potrzebuje w ogóle pieniędzy, na nic jej nie potrzeba, bo nigdzie nie wychodzi i wszystko ma, i że ma brać, bo ona chce jej dać. Za chwilę to by jej dawała pół emerytury albo całą, a sobie by zostawiła stówkę. A przed świętami mama z emeryturą dostała "trzynastkę", więc pewnie liczyła na większy napiwek, a tu zonk.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Isiak napisał:

Bo od kwietnia odwołałam na poczcie zlecenie przynoszenia emerytury mamy do domu. Sama odbieram na poczcie. Wkurzyłam się, bo mama za każdym razem dawała kiedyś 100 zł, a ostatnio to już po 200 zł. Ona ma demencję i czasem już nawet z trudem rozróżnia nominały, a w dodatku cały czas jej opowiada, że nie potrzebuje w ogóle pieniędzy, na nic jej nie potrzeba, bo nigdzie nie wychodzi i wszystko ma, i że ma brać, bo ona chce jej dać. Za chwilę to by jej dawała pół emerytury albo całą, a sobie by zostawiła stówkę. A przed świętami mama z emeryturą dostała "trzynastkę", więc pewnie liczyła na większy napiwek, a tu zonk.

Ha ha.

To faktycznie mogła być wściekła ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Livka changed the title to Do usunięcia !

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...