Jump to content
Dogomania

Rozliczony.Bazarek na "moją" kociarnię i Feniksa od agat21 do 20.03 do godż.20-tej.

Recommended Posts

• Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kotkowy bazarek w górę!!! Zapraszamy!

Dochód zostanie przeznaczony  na karmienie, sterylizacje, profilaktykę 7 kotów pod moją opieką.                                    Koty niestety są nosicielami wirusa białaczki. Utrudnia to ado

Dzień dobry : )

Posted Images

31 minut temu, guccio napisał:

Dzień dobry.

Coffee And Croissant On A White Background Stock Photo, Picture And Royalty  Free Image. Image 10401428.

Witam. Jak miło wiedzieć,że ktoś jeszcze opiekuje się plusikami! Ja w tej chwili mam pod opieką 12 ogonków,w tym jeden z pnn i dwa które niedawno zachorowały  na fip. są leczone,super reagują na leczenie ale koszty są ogromne. pozdrawiam.Aga

3 minuty temu, agasz napisał:

Witam. Jak miło wiedzieć,że ktoś jeszcze opiekuje się plusikami! Ja w tej chwili mam pod opieką 12 ogonków,w tym jeden z pnn i dwa które niedawno zachorowały  na fip. są leczone,super reagują na leczenie ale koszty są ogromne. pozdrawiam.Aga

Witaj.Podziwiam.Powodzenia.Nie masz lekko.

7 minut temu, guccio napisał:

Witaj.Podziwiam.Powodzenia.Nie masz lekko.

Jest cholernie ciężko ale co robić? Próbujemy jakoś uzbierać na leczenie...Bazarki, zrzutka...zobaczymy co będzie. Kwota dla mnie astronomiczna!

4 minuty temu, agasz napisał:

Jest cholernie ciężko ale co robić? Próbujemy jakoś uzbierać na leczenie...Bazarki, zrzutka...zobaczymy co będzie. Kwota dla mnie astronomiczna!

Mam to samo tylko w mniejszej ilości.Pozniej napiszę PW.

• guccio changed the title to Rozliczony.Bazarek na "moją" kociarnię i Feniksa od agat21 do 20.03 do godż.20-tej.