Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Bazarek dla trzech schorowanych staruszków Krecika oraz Sarci i Arusia. Do 28 lutego godz. 22:00


elik

Recommended Posts

1 minutę temu, Tyśka) napisał:

Dziękuję Wam za zakupy i elik za pilnowanie bazarku :) ♡

Tysiu ja mało pilnuję, bo się oddaję suni  :(  To Ty teraz więcej bywasz.  Za 2 godziny jedziemy z sunią na echo serca. Jest bardzo słaba  :(

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Tysiu ja mało pilnuję, bo się oddaję suni  :(  To Ty teraz więcej bywasz.  Za 2 godziny jedziemy z sunią na echo serca. Jest bardzo słaba  :(

                           764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

                  Przytulam ciociu modle za Was 
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

Elik nie ma... martwię się:( 

 

2 godziny temu, Onaa napisał:

Ja też :(.

 

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

:((

Dzięki Dziewczyny, że myślicie o nas.

Byliśmy umówieni na cho serce i takowe zostało zrobione, a oprócz tego jeszcze RTG klatki piersiowej. Oczywiście trzeba było czekać na wolny aparat do rentgena, ale pierwszeństwo mieli pacjenci umówieni, a my byliśmy umówienie tylko na echo serca, które wypadło w zasadzie ok poza tym, że ujawniło podejrzenie zapalenia płuc, co niestety się potwierdziło  :(   Masiulka dostała antybiotyk w zastrzyku i jutro mamy być z nią o 14-tej. Chyba pojedziemy z Alfikiem, bo on też jakby oddychał brzuchem, a wetka powiedziała, że to objaw problemów z oddychaniem :( Niech i jemu zrobi RTG klatki piersiowej.
Tak więc choroba inna, ale wcale nie lżejsza  :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

Od razu jak zobaczyłam nowy post na wątku Beni, pobiegłam tam. Dobrze, że już znacie przyczynę. Smutna przyczyna, ale do wyleczenia i mocno w to wierzę,  że Wam się uda pozbyć tej choroby. Trzymajcie się!

Stan jest bardzo ciężki  :( Z powodu ataków padaczki, omdlenia szły na konto padaczki, a zapalenie płuc rozwijało się bez przeszkód  :(  Strasznie mi źle z tą świadomością, że ją zawiedliśmy, że coś przeoczyliśmy :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...