Jump to content
Dogomania

Krew w kale i wymiocinach u 12letniego psa


Recommended Posts

Mam 12letniego mieszańca w typie Cocker Spaniela Angielskiego. Pies jest bardzo żywiołowy, lubi się bawić, biegać i jest bardzo głośny. Ostatnimi czasy zauważyliśmy u niego guzki, jeden przy pysku a drugi w okolicach odbytu, często tez jeździmy z nim na oczyszczanie gruczołów okołoodbytowych. Pies ma planowany zabieg wycinania guzów na wtorek, miał robione badania krwi, wyszły bardzo dobre jak powiedziała weterynarz- nie jeden młody pies chciałby mieć takie wyniki. U poprzedniego weterynarza padło podejrzenie problemów z lewa komora serca jednak obecny weterynarz u którego ma zostać wykonany zabieg nie zauważył żadnych nieprawidłowości. Pare dni temu pies załatwił się w domu w każdy możliwy sposób, wymiociny miały kolor ciemnoczerwony a dzisiaj przy oddawaniu kału zauważyłam u psa krew. Mieszkam blisko lasu i dowiedziałam się ze ostatnio podczas spaceru pies chwycił jakaś kość i niestety ja zjadł. Zastanawiamy się czy ostatnie objawy są wynikiem zjedzenia tej kości i być może podrażnienia czy jest możliwość ze guz rozwinął się w odbycie psa i stad to krwawienie. 

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Julia123x napisał:

Zastanawiamy się czy ostatnie objawy są wynikiem zjedzenia tej kości i być może podrażnienia czy jest możliwość ze guz rozwinął się w odbycie psa i stad to krwawienie. 

Nie ma się co zastanawiać...trzeba z nim jechać do weta i zapomnieć o zabiegu,zanim się nie pozna przyczyny krwawienia z przewodu pokarmowego,zo zawsze związane jest z duzym zagrożeniem życia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
  • Create New...