Jump to content
Dogomania

Oddam owczarka niemieckiego długowłosego suka po sterylizacji


Lejdi12345

Recommended Posts

Jestem zmuszona oddać czteroletnia sukę owczarka niemieckiego długowlosą, wysterylizowana niestety nie toleruje kotów ani innych psów nawet tych z którymi mieszkała.
Posiada wszystkie szczepienia.
Szukam dla niej dobrego domu bez innych zwierząt. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu jej domu oraz proszę nie hejtujcie mnie ale już dwa razy mało co nie zagryzła mi 5 miesiecznego szczeniaka. Nie chcę zamykać ją całymi dniami w kojcu bo dopiero zwarjuje. Nie wystawiam też narazie ogłoszenia na olx liczę na waszą pomoc.
Pies jest w okolicach Opola.

Link to comment
Share on other sites

Tyśka) Bo 4 letni pies nie jest taki słitaśny jak szczeniaczek?

Od dawna masz tego szczeniaka? Poświęcasz czas dorosłemu psu, czy go już olałaś i tylko szczeniorek się liczy? Suka jest prawdopodobnie po prostu zazdrosna o Twoją uwagę. Może warto popracować nad relacjami obu psów? Może faktycznie lepiej jest rozważyć opcję wyadoptowania szczeniaka, który zniesie to lepiej, niż członka rodziny od lat czterech? Wiesz jaka będzie to trauma dla psa? Za kilka lat, jak szczeniak dorośnie, weżniesz kolejnego a dla tego też będziesz DSa szukała? 15 lat temu pod schroniskiem spotkałam taką osobę jak Ty. Oddała czekoladowego labka do schronu, bo sprawiła sobie szczeniorka, a dorosły pies poszedł w odstawkę...A Pańcia jeszcze łaskawie do schronu w "odwiedziny" przyjeżdżała, krzywdząc psa jeszcze bardziej...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2020 o 08:40, Lejdi12345 napisał:

Jestem zmuszona oddać czteroletnia sukę owczarka niemieckiego długowlosą, wysterylizowana niestety nie toleruje kotów ani innych psów nawet tych z którymi mieszkała.
Posiada wszystkie szczepienia.
Szukam dla niej dobrego domu bez innych zwierząt. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu jej domu oraz proszę nie hejtujcie mnie ale już dwa razy mało co nie zagryzła mi 5 miesiecznego szczeniaka. Nie chcę zamykać ją całymi dniami w kojcu bo dopiero zwarjuje. Nie wystawiam też narazie ogłoszenia na olx liczę na waszą pomoc.
Pies jest w okolicach Opola.

ogłoś na fb, na grupach owczarkowych. Tu Cię zjedzą, nie pomogą

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...