Jump to content
Dogomania

Psiak źle znosi rozpad związku


Sooocysty

Recommended Posts

Witam. Sytuacja jest taka, z narzeczoną przygarnęliśmy suczkę - kundelka gdy miała ok miesiąca. Psiak został wzięty głównie z tego powodu, że narzeczona mieszkała sama w bloku (ja nocowałem tylko w weekendy) i żeby miała towarzystwo wieczorami.  Niestety sytuacja potoczyła się tak, że nasz związek się rozpadł. Suczka ma teraz 1,5 roku, my się rozstaliśmy 2 miesiace temu. Suczka została z moją ex. Na początku przechodziła to bardzo bardzo źle, no ale to było oczywiste... Nie jadła, była osowiała, raz wylądowała pod kroplówką... Mieliśmy nadzieje że po jakimś czasie się przyzwyczai, że zrozumie co się stało, i że mnie nie ma. Ale ostatnio znów przestała jeść, pije tylko wodę.... Zastanawiamy się czy dobrym pomysłem będzie spotykanie się z psiakiem raz na jakiś czas, np. raz / dwa razy w tygodniu na spacerze na godzinę. żebym mógł się jej pokazać, pobawić się z nią itd.
Nie mam pojęcia co powinniśmy zrobić, czy będzie lepiej dla psiaka jak będzie się ze mną widywał  czy lepiej to przetrzymać, przeczekać i nie pokazywać się psiakowi na oczy, że w końcu zapomni ?
Jak wy myślicie? Jakie macie zdanie na ten temat ?
Za każdą sugestie bardzo dziękuje i pozdrawiam :)
 

Link to comment
Share on other sites

Czyli najprawdopodobniej pies jest na coś chory , i to poważnie,.  Normalnie zdrowy pies nie reaguje  aż tak mocno, szczegolnie w sytuacji gdy zmiana dotyczy  po prostu dodatkowej osoby w domu,. Psy sa niesłychanie dobre w dostosowaniu się do nowych sytuacji, jeśli tylko maja zapewnienie dobre warunki.

Cos się jej zmieniło  mocno na niekorzyść z jedzeniem? spacerami?

Robiliście badanie krwi i moczu? wszystkie wyniki sa dobre?  Dlaczego miała kroplówkę?

Twoja ex nie przezywa nadmiernie tego rozstania?   Może to ona ma z tym problem, a pies po prostu dostraja się do jej emocji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...