Jump to content
Dogomania

TARNOWSKIE GORY !!! Onek w tragicznym stanie,.


Gienia

Recommended Posts

[quote name='Peter Beny']No tak , ale młody ONek :crazyeye: Chyba ta osoba ma kłopoty ze wzrokiem :mad::mad::mad: Sorry za ironie ale za dużo mam takich zgłoszeń , nie oddających całości sytuacji :shake: Trzymam kciuki za sunie :happy1::happy1:[/quote]



witam


Wiesz fakt Mona 4 jest starszą kobietą i nośi okulary ale ślepa nie jest ! i psa od suki odrozni .Z drugiej strony wedlug ciebie stary pies nie potrzebuje pomocy!! moze zdychac w cierpieniach skoro wlasciciele zekomo niemaja pieniedzy na leczenie. Wychodzi na to ze pomoglbys mlodemu onkowi a nie starowince z wielkim guzem:shake:.

Link to comment
Share on other sites

chyba nie znasz Petera :crazyeye:

malo, Ty napewno go nie znasz:shake:

Peter na telefon wsiada w auto i jedzie przez cala Polske wyciagac psa ktorego na oczy nie widzial, po to zeby zawiezc go w inny koniec Polski, i wrocic do domu na jeszcze inny koniec.
W sumie pomogl tylu owczarkom, (dziala na forum owczarkowym) ze my mozemy tylko ustawiac sie w kolejce po autograf i nisko klaniac. Z calym szacunkiem. Tylko ze facet jest skromny i ma realne podejscie do zycia.
Wiec bardzo Cie prosze, to bylo nie na miejscu:shake:

a informacja byla błedna i tyle, sama przyznasz.

Link to comment
Share on other sites

Prosze, przestańcie sie kłócić, a jak macie coś do siebie to załatwcie to sobie na PW. Ważne że Lora jest już bezpieczna.
Mam nadzieje że znajdzie sie dla niej jakiś domek, lub chociaż tymaczas, zwłaszcza po operacji. Mam też prośbe może by tak zmienić tytuł wątku, skoro więcej już wiemy o Lorze :):)

Link to comment
Share on other sites

Chodzi po prostu o błędne informacje.
Ludzie czasami dzwonią, opowiadają o tragicznie chudym psie,
a w rzeczywistości nie wygląda źle.
Aczkolwiek fakt, każdy donos należy sprawdzić.

Tylko mlody onek, a stara suka z guzem..to..róznica.
Azyl Cichy Kąt został wpuszczony w każdy kąt, niegdzie nie było młodego onka.

Link to comment
Share on other sites

Dodam że ja też noszę okulary , i wiek psa któremu trzeba pomóc nie jest istotny ;) Jestem daleki od tego by się kłócić , absolutnie nie mam zamiaru ;)
Dalej trzymam kciuki za Lorę i mam nadzieje , że zabieg przebiegnie bez komplikacji :razz: Mogę sunie ogłosić na forum Owczarek , jeżeli jest zbiórka planowana mogę też nr konta zamieścić ;) Pozdrawiam serdecznie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze wieści odnośnie Lory umieszczane są na wątku zbiorczym.

OlaLola - to, że operacja się powiodła nie oznacza niestety jeszcze tego, że Lora przeżyje, a nawet jeśli, nie oznacza, że jej leczenie dobiegło końca. Zanim Lora zostanie wyleczona minie jeszcze niestety trochę czasu i w tej chwili to jest najistotniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...