Jump to content
Dogomania

R o z l i c z o n y *** WYGRAŁA BAKUSIOWA - gratulacje!!! ***** PERŁY w SREBRZE *** LUB dobry aparat cyfrowy SONY Cyber Shot z akcesoriami *** dla OGÓRKA *** LOTTO z PLUSEM


rozi

Recommended Posts

10 minut temu, rozi napisał:

Wczoraj sobie zrobiłam dzień bez komputera, bez papierosów i bez kawy. I bez kieliszków  :D

Nie paliłaś? No w szoku jestem ;)

A rzuć to palenie w diabły :)) 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, rozi napisał:

O masz, następna.

Czasem nie palę dzień, dwa  :)

Bo ja paliłam długo i namiętnie, aż kiedyś sobie powiedziałam, że nie, że koniec, nie będę uzależniona od tego świństwa i nie palę. I teraz widzę mnóstwo plusów nie palenia. Polecam :)) 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Iv_ napisał:

Bo ja paliłam długo i namiętnie, aż kiedyś sobie powiedziałam, że nie, że koniec, nie będę uzależniona od tego świństwa i nie palę. I teraz widzę mnóstwo plusów nie palenia. Polecam :)) 

No ja nie mam skłonności do uzależnień, mam natomiast duże skłonności do uprzyjemniania sobie życia. Czasem nie palę, bo nie mam akurat ochoty. Ale jak mam, to sobie nie odmawiam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.05.2020 o 11:56, uxmal napisał:

Zapraszam wszystkie niezjedzone krewetki do mojego akwarium.

Dobre jedzenie, woda oraz lokum.

Są w nim wylacznie pokojowo nastawione neonki I kiryski oraz jeden paracyprihromis.

Są też bardzo sympatyczne krewetki red oraz white.

Brak drapieżników. 

Dam Ci razem z zielistką.

Link to comment
Share on other sites

Teraz proszę o uwagę.

Ogóś jest rozliczony, zostało 30zł z groszkiem.

Ale kończę ten bazarek dla Ogósia, otworzyłam przed decyzją o wyjeździe do Pani Anny.

Chciałabym

też w podziękowaniu za Kasi trud, troskę o naszego pieska, ogromną podróż za śmieszne pieniądze, za całość opieki nad piesuniem

przekazać wszystkie dostępne mi środki na leczenie starowinek u Kasi.

Nie na opłatę DT niektórych (wiele jest bezpłatnie), tylko stricte na koszty weterynaryjne.

Jeśli ktoś nie zgadza się z moją decyzją, zwrócę wpłacone pieniążki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Absolutnie nie ma za co i przepraszam za  opoznienie, ja tak mam ale Ty to juz wiesz:-) Bierzesz sie kolejna adopcje jakiejs bidy?:-)))))) Jestes boska tylko za bardzo sie spalasz ale to urokliwe wielce. LOWE:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...