Jump to content
Dogomania

R o z l i c z o n y *** WYGRAŁA BAKUSIOWA - gratulacje!!! ***** PERŁY w SREBRZE *** LUB dobry aparat cyfrowy SONY Cyber Shot z akcesoriami *** dla OGÓRKA *** LOTTO z PLUSEM


rozi

Recommended Posts

Dnia 13.04.2020 o 17:34, rozi napisał:

ROZLICZENIE LOSY:

MALWA - 30zł - wpłacone

bakusiowa - 30zł - wpłacone

Radek - 30zł - wpłacone

koja - 30zł - wpłacone

Alaa - 30zł - wpłacone

supergoga - 30zł - wpłacone

yossariana - 30zł - wpłacone

 

 

DRUGI OBIEG:

1. elficzkowa - 2 kieliszki zielonego - 10zł - wpłacone

2. Nesiowata - bułka z twarożkiem + jeszcze jedna - 12zł - wpłacone

3. Aska7 - wiadomo co + bułka z twarożkiem + jeszcze jedna bułka + jeszcze jedna + jeszcze jedna + jeszcze jedna + jeszcze dwie + jeszcze z kolendrą + z koperkiem + z ogórkiem + krewetka dla Wiolki + bułka z twarożkiem i pomidorem + z papryką + zwykła z rzodkiewką + krewetka + nie wiedomo co dla Kuli za 5zł + bułka z musztardą + ciepła bułka + krewetka dla Wiolki + jeszcze jedna krewetka dla Wiolki + jedna na wolność - 130zł - wpłacone

4. Jo37 - bułka z twarożkiem + wiadomo co - 16zł - wpłacone

5. tomcug - 2 kieliszki zielonego + bułka z twarożkiem + nie wiadomo co za 5zł + bułka z twarożkiem i łososiem + nie wiadomo co za 3zł - 30zł - wpłacone

6. uxmal - 1 kieliszek zielonego + bułka z twarożkiem - 11zł - wpłacone

7. Iv_  - torebka dla Tomcugowej + nie wiadomo co za 4zł i drugie za 3zł  - 8zł - wpłacone 10zł

8. b-b  - nie wiadomo co - 20zł - wpłacone

9. helli - nie wiadomo co - 100zł  -  wpłacone  

10. Radek - bułka z twarożkiem - 6zł - wpłacone

11. Tajemniczy Mateusz - nie wiadomo co - 40zł - wpłacone

12. b-d   - wiadomo co x 2 - 20zł - wpłacone 40zł

-----------------------------------------------------------------------

RAZEM:   635zł

Cała kwota przeniesiona tutaj:

Wpłaty jednorazowe i bazarki Ogósia

 

Wieczór już, przeniosłam pieniążki. Jutro przeleję do Kasi, wiadomość będzie w wątku Ogórka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2020 o 15:56, Alaa napisał:

Niech rozi cos wymysli,jakies wyciagniecie psa ze schronu,cos....:-)

 

48 minut temu, Alaa napisał:

Rozi wyciagaj nastepnego, masz dobra reke;-)

Ja tak nie umiem.

Mogłam była wyciągać rzutem na taśmę następnego, mając Ogósia pieniążki, byłoby na półtora miesiąca na start, a potem "jakoś" by było. Ale spojrzałam na te dziadeczki u Kasi, no już wyciągnięte, to kogo obchodzi, że się dziewczyna mota, leczenie potrzebne, bezpieczne są i z głowy temat. Dlatego dałam tam, zamiast po nowego pieska lecieć  :)  Piesków nie zabraknie, a ile by się nie wyciągnęło, to reszta tkwi w schronowej nędzy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie z glowy temat.Jak dobry dom to warto i trzeba pomagac.Ja mam problem z platnymi tymczasami - na dogomanii juz od lat jestem i widzialam jak sie zaczal ten proceder rozwijac,co sie dzialo z psami w wielu tych domach  .Wspieram bezplatne tymczasy od latBo sa jeszcze takie.Za pokarm i weta.Na dogomanii malo takich chyba zostalo?

Link to comment
Share on other sites

Alaa, każdy normalny człowiek ma problem z płatnymi. Ja kiedyś furii dostawałam (o to u mnie łatwo), ale z biegiem czasu przywykłam, płatne DT, płatne transporty, ludzie na tym zarabiają, taki sobie "zawód" wymyślili, bardzo dobry zresztą, nie ma mowy o braku popytu. Kwestia kto jak to robi. Czy kryje się za tym jednak chęć pomagania (jak u Kasi), czy tylko chęć zarabiania bez pardonu. Niemniej mnóstwo psów dostało szansę tylko dlatego, że istnieją PDT/hoteliki. Inaczej nie miałyby gdzie pójść.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Alaa, każdy normalny człowiek ma problem z płatnymi. Ja kiedyś furii dostawałam (o to u mnie łatwo), ale z biegiem czasu przywykłam, płatne DT, płatne transporty, ludzie na tym zarabiają, taki sobie "zawód" wymyślili, bardzo dobry zresztą, nie ma mowy o braku popytu. Kwestia kto jak to robi. Czy kryje się za tym jednak chęć pomagania (jak u Kasi), czy tylko chęć zarabiania bez pardonu. Niemniej mnóstwo psów dostało szansę tylko dlatego, że istnieją PDT/hoteliki. Inaczej nie miałyby gdzie pójść.

Pomagania za pieniadze?Dla mnie to sie wyklucza.Ale to temat nie tutaj na dyskusje.Dlatego tyle fajnych osob odeszlo z dogomanii,miali dosc tego procederu.Ale kontaktujemy sie , znajomosci prztrwaly i nadal wspieramy BDT.Ja juz znikam.Jak cos to daj znac.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...