Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY, ROZLICZONY Gorąco prosimy o pomoc dla Cyganka. Bazarek na zapłacenie za naprawę Cygankowej łapeczki. Do 15.04. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

6 godzin temu, Nadziejka napisał:

Eliczkowa nasza ciociu  a ja bym byla ogromnie zainteresowana  kilkoma fantuskami 

 ale pieniazkow nic a nic juz ... czy bede mogla wplacic okolo konca miesiaca?

jesli uda sie wygrac oczywiscie..

Witam Cie serdecznie Nadziejeczko kochana i oczywiście zachęcam do licytowania wszystkiego co tylko Ci się podoba  :)

Z wpłatą poczekamy do końca miesiąca. Czego sie nie robi dla dobra zwierzaczka  :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

 

dziękuję za pomoc dla Cyganka       

Nie wiem, czy dobrze zrobiłem ale przelałem na to konto, co zwykle.

6 godzin temu, themagda napisał:

radek chciałam ci lajka walnąc a wyskakuje ze nie mozna, że niby to dlaczego?

Skończyły się, ale jutro wrócą.

6 godzin temu, Kamila Proc napisał:

pewnie nie zasluzyl

No jak to nie zasłużył? Dzisiaj jechałem po leki dla małej mordki (zapas był tylko do jutra) przez całe miasto;)

2 godziny temu, Kamila Proc napisał:

piekne

Nie da się zaprzeczyć

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, themagda napisał:

radek chciałam ci lajka walnąc a wyskakuje ze nie mozna, że niby to dlaczego?

 

6 godzin temu, Kamila Proc napisał:

pewnie nie zasluzyl

Cioteczko Kamilko, no wiesz co????  Nasz kochany Radek nie zasłużył?????   No to kto, jeśli nie On???

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Radek napisał:

No jak to nie zasłużył? Dzisiaj jechałem po leki dla małej mordki (zapas był tylko do jutra) przez całe miasto;)

No, no, no!!! widzisz Cioteczko Kamilko???
Jak nic, Radeczkowi należą się przeprosiny!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Radek napisał:

Nie wiem, czy dobrze zrobiłem ale przelałem na to konto, co zwykle.

Dzięki Radeczku wielgachne dzięki    1958261018_kwiatki9.gif.7aa8f74952976d189e1a3aac61a0953a.gif

Miałam nr konta podać, ale tak jestem "zagoniona" jak ten robotnik na budowie,  który biegał z pustymi taczkami tam i z powrotem, bo nie miał czasu załadować  :)  Już prawie północ, a ja muszę jeszcze zrobić aktualizację finansów psiaczków, dla których jestem skarbnikiem.

EDIT

No i nie zrobiłam aktualizacji, bo dogo się wypięło na nas i było niedostępne. Muszę zrobić to teraz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

guccio kochana bardzo serdecznie   596319137_dzikuj6.jpg.cd8f6b103a71ff695638e63beeee33d7.jpg         za pomoc Cygankowi.

Alvenka wyśle do mnie wszystkie wylicytowane fanty dopiero po zakończeniu bazarku. Z uwagi na zagrożenie zarażeniem koronawirusem nie może kursować na pocztę wiele razy.  Fanty które są u mnie będą wysyłane jak dotychczas, czyli nabyte w opcji K.T.  sukcesywnie  na życzenie nabywcy.

Bardzo przepraszam za niedogodność. Mam nadzieję guccio, że rozumiesz i poczekasz na koniec bazarku.

Jasne,że poczekam.Ja tylko chciałam troszeczkę zasilić konto Cyganka.Tak na miarę moich obecnych możliwości.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto bazarku wpłynęły poniższe kwoty:

  •    15,00 zł  od  Mazowszanka13  -  30.03.
  •    20,00 zł  od  mila-ada  -  30.03.
  •    10,00 zł  od  Jolanta08  -  31.03.
  •    20,00 zł  od  Anna G-R  -  31.03.
  •    50,00 zł  od  bakusiowa  -  3.04.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

951652359_kwiatki15.jpeg.b749414324a9292cb19d6096216d73a5.jpeg    serduszko.gif.56dc30af5a6bde84f63ab5949f7f1e73.gif

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Kamila Proc napisał:

no oczywiscie zarcik, Radeczek wie, ze moja do niego zazylosc i sentyment to uczucia szczere i stale

No pewnie,  że wie

4 godziny temu, elik napisał:

Gdzie mili Ludzie, tam i atmosfera miła  :)    Fotolia_983807_Sa.jpg.292b724f00c4ffaa81ef027c9af75827.jpg

Cała prawda:)

Link to comment
Share on other sites

Nooo jestem z powrotem. Aktualizacja majątku psiaczków  zajęła mi, jak zwykle, więcej czasu niż powinna  :) Gdybym mogła zająć się tylko tym jednym, to zrobiłabym to 2 razy szybciej. Ale jest jak jest  :) 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, elik napisał:

Nooo jestem z powrotem. Aktualizacja majątku psiaczków  zajęła mi, jak zwykle, więcej czasu niż powinna  :) Gdybym mogła zająć się tylko tym jednym, to zrobiłabym to 2 razy szybciej. Ale jest jak jest  :) 

teraz raczej czasu pod dostatkiem

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Kamila Proc napisał:

teraz raczej czasu pod dostatkiem

W zasadzie dla mnie nic się pod tym względem nie zmieniło. Ja i tak od lat mam dobrowolną domową kwarantannę, bo na brak prac nie narzekam  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...