Jump to content
Dogomania

Nowy dom dla mojego Rufusa


macbreslau

Recommended Posts

Szukam nowego domu dla mojego psa Rufusa.

Rufusa uratowałem ze schroniska i przez 8lat la mieszkał z moją Matką i siostrą, niestety Matka zmarła w piątek a siostra została sama z psem i obawiam się że pomimo że obiecała mi że będzie dbała o niego to nie zapewni mu podstawowej opieki(miska z wodą, karma i spacery). Pies ma 13lat i jego tylne łapy nie mają już takiej sprawności jak kiedyś i ledwo wchodzi po schodach a mieszkanie jest na 2 piętrze a siostra nie będzie go wnosić, pies waży 24kg. Dodatkowo nie utrzymuje porządku w mieszkaniu, zawsze sprzątała schorowana Matka a niedawno pojawiły się karaluchy i prusaki. Nie chce takiego domu dla mojego Rufusa, pomóżcie mi znaleźć nowy dom dla niego. Myślałem o fundacji podobnej do Centaurus gdzie konie w spokoju dożywają starości, gdzie Rufus  w spokoju doczekałby swoich dni. Opłacę jego pobyt tak długo jak będzie żył.

29597881_1205963116205854_2037616382159954217_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, macbreslau napisał:

Rufusa uratowałem ze schroniska i

O boszsz..jaki nieszczęsny pies...a jaki piękny...rozumiem,ze Ty sam nie możesz go wziąc,dlaczego???

Wynajdz hotele dla psów,może się z kimś dogadasz na dożywocie dla psa...może...

Link to comment
Share on other sites

Pracuję w Niemczech, średnio co 2-3 miesiące jestem w Polsce i w moim domu też nie miałby nim się kto zająć bo jestem singlem a do Niemiec też nie ma opcji bo pracuję przez agencję i bywa że na jednej kwaterze jestem tydzień a potem jadę na drugi koniec Niemiec i tak kilkanaście razy w roku.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, macbreslau napisał:

Raczej jest agresywny, nie w stosunku do wszystkich psów, zależy od sytuacji, jak brałem go ze schroniska to był sam w boxie.

No ale to było 8 lat temu...a jak jest teraz?Rozglądaj sie po hotelach,pytaj znajomych,jak zaproponujesz pomoc finansową,to łatwiej będzie znaleźć mu dom. Przecież czeka go niewyobrażalna tragedia...staraj się!

pisz do kikou.(wpisz w wyszukiwarkę,znajdziesz ją,to pisz priva)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, macbreslau napisał:

Szukam nowego domu dla mojego psa Rufusa.

Rufusa uratowałem ze schroniska i przez 8lat la mieszkał z moją Matką i siostrą, niestety Matka zmarła w piątek a siostra została sama z psem i obawiam się że pomimo że obiecała mi że będzie dbała o niego to nie zapewni mu podstawowej opieki(miska z wodą, karma i spacery). Pies ma 13lat i jego tylne łapy nie mają już takiej sprawności jak kiedyś i ledwo wchodzi po schodach a mieszkanie jest na 2 piętrze a siostra nie będzie go wnosić, pies waży 24kg. Dodatkowo nie utrzymuje porządku w mieszkaniu, zawsze sprzątała schorowana Matka a niedawno pojawiły się karaluchy i prusaki. Nie chce takiego domu dla mojego Rufusa, pomóżcie mi znaleźć nowy dom dla niego. Myślałem o fundacji podobnej do Centaurus gdzie konie w spokoju dożywają starości, gdzie Rufus  w spokoju doczekałby swoich dni. Opłacę jego pobyt tak długo jak będzie żył.

 

Siostra chyba też potrzebuje pomocy:(

Co do psa: dzwoniłeś do  Centaurusa? To dobra fundacja. 

Edit.  Kiedyś przyjmowali też psiaki. Nie wiem  jak jest teraz. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...