Jump to content
Dogomania

Zyzia - domek potrzebny od zaraz


Recommended Posts

Kochani,

mam malutką sunię w domu od niedawna, wyciągniętą ze strasznych warunków (klatka u weta przez 2 m-ce bez regularnej możliwości wychodzenia na dwór i z perspektywą na schronisko i to to najgorsze...) Sunia była bardzo wystraszona i zestresowana. Teraz nauczyła się wychodzić na dwór załatwiać swoje potrzeby, jest bardzo pojętna i szybko się uczy. Ma ok.2 lata, rasa kundelek :), bardzo mądra i wdzięczna. Milusińska. Nic nie niszczy w domu, bardzo grzeczna, z jedzeniem też nie ma problemu. Ja natomiast jestem w rozpaczy, bo mam 2 koty, które są też bardzo towarzyskie i nieagresywne, ale okazało się, że mój kot, który jest z nami już 9 lat absolutnie nie akceptuje psa i pochorował się :(, wyprowadził się do sąsiadów (!!!) i tymczasem tam go karmimy i pozwalamy mu przebywać, ale sytuacja nie może trwać wiecznie. Nasz vet radzi znaleźć suni dom forever i to jak najszybciej, bo kotek dochodzi do siebie b.powoli. Bardzo mi zależy na znalezieniu najlepszego domu dla suni. Może ktoś z Państwa poszukuje właśnie takiego pieska? Ze względu na wielką potrzebę miłości po przebytych tarapatach, sunia powinna raczej być sama w domu, przynajmniej do czasu kiedy nabierze pewności, że jest bezpieczna i kochana. Dowiozę z wyprawką w każde miejsce. Więcej informacji na priv.

Zyzia.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...