Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY Biżuteria witrażowa na leczenie do 29.02.


Aska7

Recommended Posts

spacer.pngA ja wyciągnęłam szkło i wycięłam kwiatka potem zlutowałam i efekt końcowy taki jak na ostatnim zdjęciu i też wziełam 2 kamienie oprawiłam witrażowo dodałam bajerki z drutu i kuleczki z cyny i wyszły tą tecniką 2 wisiorki , moze ja porobię trochę takiej bizuterii mam tyle kamieni róznych, moze by ktos takie rzeczy kupił a ten kwiatek to sie wiesza na oknie i ładnie wygląda 

spacer.png

 

spacer.png

W ogóle zapomniałam ze ja takie cos lubiałam robić i teraz mi się przypomniała , kiedyś robiłam duze witraże jak byłam młodsza bo teraz to bym nie miała siły  ale bizuterię to dam radę dzieki ze mi przypomnieliści 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, themagda napisał:

A ja wyciągnęłam szkło i wycięłam kwiatka potem zlutowałam i efekt końcowy taki jak na ostatnim zdjęciu i też wziełam 2 kamienie oprawiłam witrażowo dodałam bajerki z drutu i kuleczki z cyny i wyszły tą tecniką 2 wisiorki , moze ja porobię trochę takiej bizuterii mam tyle kamieni róznych, moze by ktos takie rzeczy kupił a ten kwiatek to sie wiesza na oknie i ładnie wygląda

A gdzie są te zdjęcia ?

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, themagda napisał:

spacer.pngA ja wyciągnęłam szkło i wycięłam kwiatka potem zlutowałam i efekt końcowy taki jak na ostatnim zdjęciu i też wziełam 2 kamienie oprawiłam witrażowo dodałam bajerki z drutu i kuleczki z cyny i wyszły tą tecniką 2 wisiorki , moze ja porobię trochę takiej bizuterii mam tyle kamieni róznych, moze by ktos takie rzeczy kupił a ten kwiatek to sie wiesza na oknie i ładnie wygląda 

spacer.png

 

spacer.png

W ogóle zapomniałam ze ja takie cos lubiałam robić i teraz mi się przypomniała , kiedyś robiłam duze witraże jak byłam młodsza bo teraz to bym nie miała siły  ale bizuterię to dam radę dzieki ze mi przypomnieliści 

Bardzo ładne : )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...