Jump to content
Dogomania

Może mi się uda...:)


zakla

Recommended Posts

Mam chyba fajna wiadomosc(jezeli sie wszystko uda). A mianowicie mozliwe ze kupimy trojkolowke i bedziemy z psami jezdzic po lesie:D Mam nadzieje, ze plan wypali.

I mam pytanie- ile przecietna trojkolowka kosztuje?? Bo my mamy tu taka za 620zl, a moze wiecie czy mozna gdzies kupic taniej??

I jakie wybrac uprzeze i linki?? Jak psy do tego przygotowac?? Ogolnie poprosze o wszystkie wskazowki dotyczace nauki psow i wyboru akcesoriow!!!:D

Z góry dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzilam w kilku sklepach, ktorych adresy znalazlam, ale nadal nie wiem, jak dobrac rozmiary do moich psow:(

Czytalam tez, ze Wiosna szyje szelki dla zaprzegowcow, tylko nie wiem, czy to wciaz aktualne:/. Jak cos, to ja moge je pomierzyc, ale jak juz mowilam nie wiem co i jak, bo ja sie tym nie interesuje. Jestem w sprawie zaprzegow zieloniutka :oops:

I nadal pytam, jak psy nauczyc biegania w zaprzegu?

A linki do kupienia widzialam(chyba to wlasnie takie) tyle z etakze nie wiem jakie mialabym kupic:(

Link to comment
Share on other sites

Zakla, własnie... Pierwsze szelki kupowałam w Internecie na czuja (zresztą byle jakie :-? ) i w sumie to są za małe na starszego, a na młodszego od biedy dobre. Potem drugie rowerlandowskie przymierzalismy na zawodach i teraz wiem, ze dla obu pasuje M tej firmy. 8) I tyle.

Teraz widząc psa na żywo jestem w stanie ocenić, który rozmiar szelek rowerlandowskich będzie pasował tak na 80% :roll: , ale nigdy nie mierzyłam psów pod katem tej tabelki nawet...

Widziałas te tabelkę wyliczania rozmiaru szelek ? :D Dotyczy szelek firmy ManMat akurat... i jest chyba na ich stronie, a na pewno na stronie Lodowego Jeziora - powinno Ci to pomóc :D

Link to comment
Share on other sites

Dzieki:)

A rozmiary moich psó są nastepujące(okolo oczywiscie)

Matrix, wiek 4 lata i10 mies., 72cm w klebie, waga ok. 57kg(latem/wiosną), w klacie ma 92cm, a w szyjce ok. 76cm

Żwirek, wiek 3lata i 7 mies., 68cm w klebie, waga ok.51kg, w klacie 87cm a w szyjce 66cm:)

Link to comment
Share on other sites

Ja też radziłabym na pierwsze parę treningów umówić z kimś kto już trenuję ze swoimi pieskami, i ma doświadczenie. Najszybszej nauczyć , podpinając psa do zaprzęgu.

Rzecz jasna, dużo tez zalezę od charakteru psa, ale wydaje mnie że ta pasja do biegania jest w każdym SH wystarczę ją obudzić.

Zapraszam też na treningi do Częstochowy,

mamy dużo suczek. :D :D :D

Pozdrawiam Śnieżna Rakieta

www.sniezna-rakieta.w.pl

Link to comment
Share on other sites

Też bym się chetnie spotkała z ludźmi w trakcie treningów bo muszę się zorientować troche dokładniej co i jak... Vanity ma już prawie 10 m-cy i muszę zaczać ją przyzwyczajać do biegania przy mnie, przed rowerem, a nie do ciagania mnie tylko po krzakach :lol: ...może ktos mógłby nam wyjaśnic jak psa nauczyc takich sztuczek magiczek??? :wink: 8)

:Help_2:

Link to comment
Share on other sites

Jestes z Bemowa? W tamtych okolicach tez jest jakas grupa trenujaca, gdzies tu sie ktos kiedys meldowal.. A jak nie, zapraszam do siebie, na pozak karkolomnej jazdy z uzyciem springera.

Zakla, to niekoniecznie tak. Moje mlodsze za chiny przy nodze nie pojdzie, chwile w miejscu nie ustoi, a przy rowerze truchta. Czasami tylko probuje zeby na smyczy zaczepic. Niewygodnie jej czy cus? :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...