Jump to content
Dogomania

Okolice Tarczyna - Fifi w DS :)


Recommended Posts

59 minut temu, Poker napisał:

Już ? Niesamowite. Panu trzeba pogratulować i podziękować.

Tak myślę, że fantastyczny domek się Mazurkowi trafił, Pan naprawdę super, widać, że przejęty i wrażliwy...Zresztą cała rodzina super, do tego przesympatyczna,  co ja będę tylko Pana chwalić :) No, ale nie da się ukryć spisał się Pan na medal.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Mta82 napisał:

Transporter, który posiadam to Savic Trotter 2 o wymiarach 33x33x56 cm. Wydaje mi się że psinka powinna się do niego zmieścić.

Dorzucę podkład oraz ręcznik i może jakąś puchę. 

Dziękuję podesłałam wymiary Panu, żeby ocenił czy suczka wejdzie.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co robić, ciężko mi bo mam jakieś wyobrażenie suni, ale jak się nie widzi na żywo to ciężka sprawa. Gdyby sunia położyła się w transporterku byłoby dobrze, może mieć problem z wyprostowaniem , na długość się zmieści. To długa trasa ze 3 godziny drogi. Z drugiej stronie ona waży trochę więcej niż myślałsm, może koło 10 kg,  czy transporterek wytrzyma? Martwi mnie też bo Pan mówił, że ona cały czas śpi z szopy wychodzi tylko za potrzebą i idzie się położyć. Może chora jest i cierpi . 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Poker napisał:

Może chora? a może w ciąży?  Tym lepiej ,że jest już zaopiekowana. Moli@ na pewno pójdzie z nią na przegląd do weta.

10 kg to mała sunia. 

Też o ciąży pomyślałam, jest takie prawdopodobieństwo nawet spore, ma też mnóstwo kleszczy może być jakaś choroba odkleszczowa. Jedno pewne im szybciej dojedzie do Moli@ tym dla niej lepiej 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, seramarias napisał:

Też o ciąży pomyślałam, jest takie prawdopodobieństwo nawet spore, ma też mnóstwo kleszczy może być jakaś choroba odkleszczowa. Jedno pewne im szybciej dojedzie do Moli@ tym dla niej lepiej 

 

Dojedzie do Białego do godziny 17 ... od razu zawieziemy do lecznicy, jeżeli później to w poniedziałek

 

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, seramarias napisał:

Moli@ mam nowe zdjęcia od Pana, ale bez dostępu do kompa nie wstawię, widać sunię w całości. Podasz mi na pw swój nr. tel. prześlę Ci ocenisz wielkość, bo coś Promyczek mały przy Rudzi :/

Ledwo co widać...wydaje się że Rudzia jest minimalnie mniejsza od Gucia ale na bank większa od Promyczka

W kontenerku Remik - w typie jamnika (długas na trochę wyższych od jamniczych łapkach)

 

4cec43c02d9db6b4med.jpg

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, seramarias napisał:

Czyli powyżej 10 kg pewnie. Jak oceniasz możliwość przewodzu jej w tym transporterku?  Zakładając że jest wielkości Gucia?

Dostępny kontenerek będzie dłuższy... skoro wszedł Remik   (10kg długas) do naszego mniejszego kontenerka to Rudzia powinna wejść. Zmęczy się ale dojedzie...., nie będzie miała dużego pola manewru żeby szaleć. Kilka godzin wytrzyma.

Drzwiczki muszą być zabezpieczone!

Gdyby była wielkości Gucia ...nie weszłaby

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...