Jump to content
Dogomania

Cyganek z nienaturalnie wykręconą nóżką już po operacjach. Ma domek :)


Alvenka

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Właśnie miałam podesłać grupę... dobrze, że elik czuwa - myślę, że jest szansa znalezienia kogoś do pomocy, psiarze się mocno zsolidaryzowali :)

Głaski dla stada zostawiam, a Tobie, Alvenko duuużo sił życzę i zdrowia!

Tak Tysiu  :) Nigdy nie zostawiam ciekawych propozycji tylko dla siebie, zawsze puszczam je w świat, żeby także inni mogli skorzystać. Poza tym nie wiedziałam, nie pamiętałam, że Ty tu także bywasz  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.03.2020 o 23:45, elik napisał:

Na F.B. utworzyła się grupa pomocowa. Napisz, może jest ktoś w Twojej okolicy, kto mógłby Ci pomóc.

KLIK

Dziękuję elik ale jakoś radzę sobie a jak będzie potrzeba to moja Kasia przyjedzie.
Są ludzie którzy nie mają nikogo i im bardziej trzeba pomóc.
Oczywiście jest mi strasznie ciężko i nie daję rady choćby posprzątać na podwórku po Cyganku czy powynosić worków z brudnym żwirkiem ale trudno :(
 

Dnia 17.03.2020 o 12:00, Tyś(ka) napisał:

Właśnie miałam podesłać grupę... dobrze, że elik czuwa - myślę, że jest szansa znalezienia kogoś do pomocy, psiarze się mocno zsolidaryzowali :)

Głaski dla stada zostawiam, a Tobie, Alvenko duuużo sił życzę i zdrowia!

Dziękuję Tyś(ka), zdrowie najważniejsze a mnie zdrowie zmarnował operujący lekarz 31 lat temu.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Alvenka napisał:

Oby, bo ja z 1100 renty niewiele mogę zdziałać i do tego przy tylu kotach.

Dlatego myślałam, że zorganizujesz zrzutkę. Trzeba zbierać na różne sposoby. Jednym, takiej kasy nie zbierzemy.

Czy masz jakieś nieużywane, a w dobrym stanie, ubrania, urządzenia, które mogłabyś przeznaczyć na bazarek?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Dlatego myślałam, że zorganizujesz zrzutkę. Trzeba zbierać na różne sposoby. Jednym, takiej kasy nie zbierzemy.

Czy masz jakieś nieużywane, a w dobrym stanie, ubrania, urządzenia, które mogłabyś przeznaczyć na bazarek?

Bazarki tutaj były część też na zrzutkę i na moje życie bo w długach tonę  https://www.dogomania.com/forum/topic/351313-dodane-nowe-rzeczytuniki-swetry-sukienki-kamizelki-kurtki-swetry-szaledla-kotków-i-cyganka-biedniusiego/?do=findComment&comment=17589738

i ten  https://www.dogomania.com/forum/topic/351468-i-to-i-owo-na-długi-które-rosną-i-rosną-i-końca-nie-widać/?do=findComment&comment=17589744  
ale dalej kiepsko a i dochodzi kolejny miesiąc i nowe kłopoty, ale chociaż 2 koty adoptowane.
Z racji mojego stanu zdrowia teraz nie mogę zrobić żadnego bazarku bo nie wyjdę z domu z wysyłkami, całkowity zakaz opuszczania domu przez  koronawirusa  z moją niewydolnością oddechową,  by nie stracić życia, jestem pod ścianą....
Bardzo zły czas dla Cyganka, ale on niczego nie świadomy, że chcąc mu uratować nóżkę zabrnęłam zbyt daleko ...:(

 

Link to comment
Share on other sites

Pytając o fanty na bazarek myślałam prosić Cię tylko o zdjęcia i ewentualnie wymiary,gdyby ktoś pytał o konkretny fant.Resztę zrobiłabym sama. Po zakończonym bazarku trzeba byłoby wysłać do mnie tylko te fanty, które znalazłyby nabywców. Tą jedną wysyłkę może mogłaby zrobić córka.
Czy taki bazarek  mogłybyśmy zrobić? Oczywiście ja też dołożę fanty i cały bazarek byłby tylko dla Cyganka.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Pytając o fanty na bazarek myślałam prosić Cię tylko o zdjęcia i ewentualnie wymiary,gdyby ktoś pytał o konkretny fant.Resztę zrobiłabym sama. Po zakończonym bazarku trzeba byłoby wysłać do mnie tylko te fanty, które znalazłyby nabywców. Tą jedną wysyłkę może mogłaby zrobić córka.
Czy taki bazarek  mogłybyśmy zrobić? Oczywiście ja też dołożę fanty i cały bazarek byłby tylko dla Cyganka.

Koty oraz darczyńcy się podzielą z Cygankiem fantami :)
Porobię jeszcze zdjęcia tego co mam w domu i podeślę na pw to zobaczysz czy da radę to wystawiać czy nie.

Dziękuję serdecznie elik fde15b35b333e231251fe6d418b3e025.gif

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alvenka napisał:

Koty oraz darczyńcy się podzielą z Cygankiem fantami :)
Porobię jeszcze zdjęcia tego co mam w domu i podeślę na pw to zobaczysz czy da radę to wystawiać czy nie.

Dziękuję serdecznie elik fde15b35b333e231251fe6d418b3e025.gif

To super. Myślę, że też trochu grosza wpadnie. Grosz, do grosza i będzie... na operacje Cyganka  :)

Tylko zdjęcia poproszę Cie nie na PW, bo tam byłoby Ci trudno wkleić. Podam na PW mój adres e-mail i tam mi przyślesz zdjęcia i ewentualne opisy.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

To super. Myślę, że też trochu grosza wpadnie. Grosz, do grosza i będzie... na operacje Cyganka  :)

Tylko zdjęcia poproszę Cie nie na PW, bo tam byłoby Ci trudno wkleić. Podam na PW mój adres e-mail i tam mi przyślesz zdjęcia i ewentualne opisy.

Zrobiłam też u nas na miau taki bazarek jaki zrobiła tutaj kochana Havanka   https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=198781


 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Alvenka napisał:

Zrobiłam też u nas na miau taki bazarek jaki zrobiła tutaj kochana Havanka   https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=198781
 

Świetnie  :) Też z pewnością znajda się osoby, które pomogą zebra na operację.

Masz już chętną na jakieś wyroby, bo pyta jak z przesłaniem, choć wyraźnie napisałaś, że to wirtualne wyroby  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2020 o 16:47, elik napisał:

Świetnie  :) Też z pewnością znajda się osoby, które pomogą zebra na operację.

Masz już chętną na jakieś wyroby, bo pyta jak z przesłaniem, choć wyraźnie napisałaś, że to wirtualne wyroby  :)

Kiepsko tam idzie :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2020 o 22:58, Alvenka napisał:

Tam są jajeczka po 3 złote jak komuś są zbyt drogie inne potrawy.

Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie teddyPozdrawiam pozdrawiam pozdrawiam 

 sciskam tulinkam lapenki wszytkie 

 Aniu 

 modlimy z nadzieja na normalne zycie 

            bez strachu 

    nam wszystkim

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie teddyPozdrawiam pozdrawiam pozdrawiam 

 sciskam tulinkam lapenki wszytkie 

 Aniu 

 modlimy z nadzieja na normalne zycie 

            bez strachu 

    nam wszystkim

Dziękuję Ewuś za pozdrowienia i modlitwę.
dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif


 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...