Jump to content
Dogomania

Cyganek z nienaturalnie wykręconą nóżką już po operacjach. Ma domek :)


Alvenka

Recommended Posts

Przed chwilą, Alvenka napisał:

Jeszcze nie :(

Ile brakuje?  Cyganek jest beneficjentem mojego bazarku, który potrwa do 15-tego. Myślę, że koło 20-tego wpłaty będą na koncie bazarku i będę mogła podliczyć i przekazać jakąś kwotę dla Cyganka.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, bakusiowa napisał:

Zrzutka już zakończona wiec poproszę numer konta. Wpłacę na koszty operacji.

Zakończona ale można wpłacić, ja tak zrobiłam godzinę temu więc można wpłacać jeszcze.
Jak Ci wygodnie, mogę podać swoje konto i ja wpłacę.
Wolałabym aby uregulować tą pierwszą najpierw :( chociaż 5 tys.tyle ile jest na fakturze.
a25c7f5aa9c35f74m.jpg
Dziękuję 126821cc2df26d51eb75c53cb8e09bb1.gif

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Alvenka napisał:

Dziękuję.

Niestety tak jak przypuszczałam u Cyganka jest potrzebna korekta (opis poniżej) problem w tym, że nie ma funduszy na to, bo jeszcze po poprzedniej operacji  jest dług.
Dzisiaj też zaszczepiłam Cyganka a zapłaciłam z kwoty zostawionej w ''skarpecie'' na wizytę bo nie wiedziałam ile wyniesie wizyta.
Pan doktor za wizytę nic nie wziął a tylko za szczepienie 50zł.
Jeśli ktoś chciałby zająć się zbiórką -cegiełki, bazarki itp. to ja dalej  już sobie poradzę, ale sama bez gotówki w kieszeni nie mogę nic zrobić.:(
Ja naprawdę mam zbyt dużo na głowie.....chciałabym pomóc do końca temu biednemu psiaczkowi ale moje możliwości są jakie są, a szkoda by było aby nie pomóc Cyganiowi do końca.:( 
3ec53087e3229080m.jpg 8500233aa27aec8dm.jpg eecad46bac2f0826m.jpg f30f69f1777a487dm.jpg

Znalezione obrazy dla zapytania: gify serca tulinkamy za Cygunia

               i wszystkie lapenki 

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, elik napisał:

Ile brakuje?  Cyganek jest beneficjentem mojego bazarku, który potrwa do 15-tego. Myślę, że koło 20-tego wpłaty będą na koncie bazarku i będę mogła podliczyć i przekazać jakąś kwotę dla Cyganka.

Brakuje coś około 200 złotych do faktury.:(

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, bakusiowa napisał:

Wpłaciłam na zrzutce. Jest 4891 zł.

Dziękuję a5f1f7b41d71db7931215b4e32206fa5.gif

16 godzin temu, elik napisał:

Myślę, że tyle damy rady zebrać  :)  Szykuj Cyganka do drugiej operacji  :)

Oj, chyba  nie zrozumieliśmy się.
Brakowało 200 do tej poprzedniej operacji (teraz jeszcze 100zł.)
Kolejna ma kosztować 1500-1700 +hospitalizacja co najmniej jeden dzień około 140zł. +kastracja którą lekarz zrobi za 100 a nie 300 bo jedna narkoza, + kolejne szczepie na wirusówki i szczepienie na wściekliznę, czyli potrzeba znowu około 2 tysiące złotych by Cygankowi pomóc do końca a na to nie ma.:(
Jeszcze liczy czas, bo należałoby to zrobić jak najszybciej czyli 1 góra 2 miesiące.
Oczywiście jeszcze najważniejsza sprawa to dom dla Cyganka bo nam chorym ludziom jest naprawdę ciężko......:(

Na zdjęciach widać tą odstającą nóżkę.:(
 

DSCN3943.JPG

20200227_172854.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

Ile brakuje?  Cyganek jest beneficjentem mojego bazarku, który potrwa do 15-tego. Myślę, że koło 20-tego wpłaty będą na koncie bazarku i będę mogła podliczyć i przekazać jakąś kwotę dla Cyganka.

Bardzo dziękujemy de83bd3a4e486d791db14ba9e3c71627.gif

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Alvenka napisał:

Oj, chyba  nie zrozumieliśmy się.

Dlaczego mówisz - nie zrozumiałyśmy się?  Wiem, że druga operacja będzie kosztować około 2 tys. ale skoro pierwszą za 5 tys. wet zrobił na krechę, to myślę, że drugą też mógłby zrobić, a kasę, tak jak na pierwszą operację uzbiera się. Szkoda byłoby zaprzepaścić szansy, jaką stworzyła pierwsza operacja. Po osiągnięciu pełnej sprawności łatwiej będzie znaleźć dom dla Cyganka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Dlaczego mówisz - nie zrozumiałyśmy się?  Wiem, że druga operacja będzie kosztować około 2 tys. ale skoro pierwszą za 5 tys. wet zrobił na krechę, to myślę, że drugą też mógłby zrobić, a kasę, tak jak na pierwszą operację uzbiera się. Szkoda byłoby zaprzepaścić szansy, jaką stworzyła pierwsza operacja. Po osiągnięciu pełnej sprawności łatwiej będzie znaleźć dom dla Cyganka.

Acha, to przepraszam.
Czyli mam działać z tą kolejną operacją?
Poproszę też po operacji o fakturę z najdłuższym terminem zapłaty czyli miesięczną to będziemy mieli czas na zbiórkę.
Już robię w gacie ze stresu i zamartwiania sięa3952aa31b8c1bc1cff6533045d5e49b.gif  to taki kochany psiaczek i każde cierpienie zwierzaka jest i moim cierpieniem 2d6a3dbfdc469efca2d58dca56f69ba7.gif
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Alvenka napisał:

Kochani, brakuje jeszcze parę złotych na zrzutce do całkowitej spłaty faktury która wynosi 4976,04 ona jest zakończona ale można wpłacać, zakończmy ją z podniesioną głową :) by nie było, że inne zwierzaki nie mają na leczenie przez Cyganka :(
Mamy 4891 zł. https://zrzutka.pl/457zwk

658da80aa7ac12b4m.jpg

Proszę, choć po parę złotych.:(

Dokładnie brakuje jeszcze 85,04 zł. Chciałam wpłacić na zrzutce 20,00 zł, ale doliczają mi 5,00 zł za obsługę. Wolę te 5,00 zł wpłacić dla Cyganka.  Wpłaciłam 25,00 zł na to samo konto, na które wcześniej wpłacałam.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alvenka napisał:

Czyli mam działać z tą kolejną operacją?

Moim zdanie3m jak najbardziej. To młody psiak i jeszcze wiele lat życia przed nim.  Niech zły start nie wlecze się za nim przez całe życie  :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Dokładnie brakuje jeszcze 85,04 zł. Chciałam wpłacić na zrzutce 20,00 zł, ale doliczają mi 5,00 zł za obsługę. Wolę te 5,00 zł wpłacić dla Cyganka.  Wpłaciłam 25,00 zł na to samo konto, na które wcześniej wpłacałam.

Bardzo dziękuję, jutro wpłacę 25 od Ciebie.fde15b35b333e231251fe6d418b3e025.gif

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

Moim zdanie3m jak najbardziej. To młody psiak i jeszcze wiele lat życia przed nim.  Niech zły start nie wlecze się za nim przez całe życie  :)

Czyli jutro jak tylko wrócę z mężem od lekarza to dzwonię do doktora Owczarka.9a4cc0cb2ad6e1223d71747f51219d91.gif
Dziękuję kochani  2ebf3d3f13421c2022cc40084a598ee7.gif

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Alvenka napisał:

Czyli jutro jak tylko wrócę z mężem od lekarza to dzwonię do doktora Owczarka.9a4cc0cb2ad6e1223d71747f51219d91.gif
Dziękuję kochani  2ebf3d3f13421c2022cc40084a598ee7.gif

Przecież żal byłoby nie dać chłopakowi szansy na dobre psie życie :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Nie wiedziałam, że tam pobierane są opłaty

Sami nie pobierają, ale jest opcja czy chcesz przekazać darowiznę, jak nie to zaznaczasz że nie chcesz.

 

3 minuty temu, elik napisał:

Przecież żal byłoby nie dać chłopakowi szansy na dobre psie życie :)

Dokładnie 146167eba5e1d2ae514540f13889c080.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...