Jump to content
Dogomania

Koniec Rozliczam, Promocja na akcesoria.! Bazarek Klasyczny: Codziennie coś nowego :) dla Ogórka. Torebki, czapki na wiosnę psie ubranka i dla ludzi ubrania, akcesoria do telefonu i obrazy do 19.03.2020


uxmal

Recommended Posts

1 godzinę temu, jola&tina napisał:

Wieczorne hop hop hop!!!
BTW co to jest homocysteina ???

Bardzo ważny aminokwas. Cytuję madrzejszych... 

Badania naukowe sugerują, że osoby z podwyższonym stężeniem homocysteiny są obciążone znacznie wyższym ryzykiem miażdżycy. Homocysteina może uszkadzać ściany naczyń. Zwiększone stężenie homocysteiny wiąże się ze zwiększoną tendencją do tworzenia zakrzepów. Zakrzepy blokują naczynia krwionośne i mogą być bezpośrednią przyczyną zawałów serca i udarów mózgu.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry!

7 godzin temu, uxmal napisał:

Bardzo ważny aminokwas. Cytuję madrzejszych... 

Badania naukowe sugerują, że osoby z podwyższonym stężeniem homocysteiny są obciążone znacznie wyższym ryzykiem miażdżycy. Homocysteina może uszkadzać ściany naczyń. Zwiększone stężenie homocysteiny wiąże się ze zwiększoną tendencją do tworzenia zakrzepów. Zakrzepy blokują naczynia krwionośne i mogą być bezpośrednią przyczyną zawałów serca i udarów mózgu.

Nie wiedziałam :(  Zawały kojarzyły mi się z cholesterolem.
Ale co tam choroby, a kysz!

Zapraszamy na bazarek!

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Moli@ napisał:

Mamona w drodze..., z przesyłką proszę się nie spieszyć, nie zając nie ucieknie ,)

Wszystkie gadżety leżały u mnie w domu od początku lutego, wcześniej w firmie parę miesięcy, nikt ich nie dotykał, więc bezpieczne w sensie korony  :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Wszystkie gadżety leżały u mnie w domu od początku lutego, wcześniej w firmie parę miesięcy, nikt ich nie dotykał, więc bezpieczne w sensie korony  :D

Ale się porobiło ...,  cholerny wirus :(

Bazarek trwa...będą paczki / listy do wysłania. Wygodniej zebrać i wysłać  a nie biegać kilka razy na pocztę.

Dlatego napisałam że nie ma pośpiechu :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Moli@ napisał:

Ale się porobiło ...,  cholerny wirus :(

Bazarek trwa...będą paczki / listy do wysłania. Wygodniej zebrać i wysłać  a nie biegać kilka razy na pocztę.

Dlatego napisałam że nie ma pośpiechu :)

 

Wiem, ale przy okazji chciałam powiadomić, że fanty bezpieczne. Zabierałam się do tego powiadomienia od dwóch dni  :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, UlaFeta napisał:

Na mojej poczcie wchodzi się pojedynczo a do apteki tylko do czerwonej linii i tylko tyle osob ile jest czynnych okienek.Reszta ludzi stoi za:(((((

W aptece na Rembielinskiej wchodzi się jak do laboratorium. 

Szklane drzwi otwiera pani w maseczce,  potem podchodzi się do dozownika z płynem antybakteryjnym. Myje się ręce. Podchodzi się do kasy,  nie można kłaść recepty na blat daje się do ręki. Dalej wiadomo. 

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, uxmal napisał:

W aptece na Rembielinskiej wchodzi się jak do laboratorium. 

Szklane drzwi otwiera pani w maseczce,  potem podchodzi się do dozownika z płynem antybakteryjnym. Myje się ręce. Podchodzi się do kasy,  nie można kłaść recepty na blat daje się do ręki. Dalej wiadomo. 

Jaka pani ma maseczke?Taka zwykla ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Do pracy? 

Tak, w sensie, ale zdążyłam. Teraz już nie muszę, korona, ileś stanowisk zdjętych, boją się odpowiedzialności. A w jednej Żabce byłam po coś na cito, dziewuszka przy kasie roztrzęsiona, tego nie wie, tamtego nie wie, w końcu mówi wie pani, ja nie wiem, zaraz spojrzę, bo wczoraj zabierali zwroty i jednego klienta z koroną....

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, rozi napisał:

Tak, w sensie, ale zdążyłam. Teraz już nie muszę, korona, ileś stanowisk zdjętych, boją się odpowiedzialności. A w jednej Żabce byłam po coś na cito, dziewuszka przy kasie roztrzęsiona, tego nie wie, tamtego nie wie, w końcu mówi wie pani, ja nie wiem, zaraz spojrzę, bo wczoraj zabierali zwroty i jednego klienta z koroną....

O jejku :(((  żabkowcy mają ciężko. Moja żabka czynna jest od 6 rano do 23 .To franchyzowcy pewnie. Boją się opłat i zadłużenia i jeszcze korona doszła. 

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, uxmal napisał:

Nie, nie taką zwykłą  operacyjną taką inną z dziubkiem. 

Pewnie z aktywnym weglem.

Uxalku na poczcie na Targowej stala kolejka wzdłuż Al.Solidarnosci(nie wiem jaka była sytuacja w srodku).Dochodzila do Wladka 4:(.Ja bym nie stala.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie spożywcze mają ciężko  :(

Za to te ceny koszmarne, kupiłam w sobotę po południu dla Kuli kilka udek po cenie niewyobrażalnej, no ale dobra, tyle ma być, to zapłaciłam. Poszłam dalej gdzieś po coś, wracam koło stoiska z drobiem i słyszę, jak jedna ekspedientka, pakująca do siatki te zewłoki,  mówi do drugiej: "ty co będziesz chciała sobie wziąć?"

Ciekawa jestem, jak rozliczają zwroty.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, UlaFeta napisał:

Pewnie z aktywnym weglem.

Uxalku na poczcie na Targowej stala kolejka wzdłuż Al.Solidarnosci(nie wiem jaka była sytuacja w srodku).Dochodzila do Wladka 4:(.Ja bym nie stala.

O rany! Zobaczę jak u mnie będzie.Ale jak będą tlumy to odpuszczę. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...