Jump to content
Dogomania

York sika w domu za dnia, w nocy nie


Sławek2020

Recommended Posts

Mam Yorka,  który ma 14 lat. Wiem,  że to staruszek i muszę być bardzo wyrozumiały,  staram się ale w ostatnim czasie jest ciężko.  Pies choruje od 3 lat na raka nadnerczy oraz ma kłopoty z tarczycą.  Daje mu regularnie leki na te schorzenia,  wyłysiał bardzo. Włosy zostały tylko na pyszczku,  łapach.  Ogólnie ma apetyt,  je bez problemu i w ostatnim czasie bardzo dużo pije.  Koczuje ciągle pod miską, mógłby pić i pić.  3-4 razy wychodzę z nim na dwór,  problem tkwi w tym,  że kiedy wyjdę nawet na 20 minut za dnia na dwór pies sika albo robi kupę.  Mimo, że był przed chwilą na dworze.  Sytuacja taka czasem też jest jak jestem w domu.  Ale w nocy? 8,10 12 godzin? Nie zrobi totalnie nic,  ani kropelki. Jaki może być powód? 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Sławek2020 napisał:

Jaki może być powód? 

Pytasz tak powaznie?Masz seniora w terminalnym stadium nowotworu,to jest wystarczający powód,żeby codziennie Cię coś zaskakiwało....W przypadku choroby zmienia się również zachowanie psiny...(zresztą - człowieka też.)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...