Jump to content
Dogomania

Jazz też już w DOMU :D Można przenieść wątek ;)


Goś

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam dzisiaj pierwszy telefon w sprwie Jazza. Dzwoniła pani z Poznania... Pogadałyśmy trochę i obiecałam jej, że odezwę się do niej na kom, że dam nr Okamii jeśli ta pozwoli i ... :wallbash::flaming: ... nie wzięłam od niej nru, a ona dzwoniła ze stacjonarnego i wyświetlił mi się tylko komunikat "numer prywatny".
No i nie mam telefonu, straciłam kontakt... Może za kilka dni babka sama się odezwie...No głupia ja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goś']Dostałam dzisiaj pierwszy telefon w sprwie Jazza. Dzwoniła pani z Poznania... Pogadałyśmy trochę i obiecałam jej, że odezwę się do niej na kom, że dam nr Okamii jeśli ta pozwoli i ... :wallbash::flaming: ... nie wzięłam od niej nru, a ona dzwoniła ze stacjonarnego i wyświetlił mi się tylko komunikat "numer prywatny".
No i nie mam telefonu, straciłam kontakt... Może za kilka dni babka sama się odezwie...No głupia ja[/quote]

Wiesz... nr możesz podać :evil_lol: choć ja nie wiem jak z Panią rozmawiać :cool1: Jeszcze się wystraszy mnie bo ja potrafię być straszna :diabloti:
Może napisz co ta Pani mówiła o sobie bo wiesz ja dla Jazza chce ludzia który z nim wytrzyma bo on potrafi być cholernie upierdliwy z tym jego byciem wśród ludzi :loveu: Pracujemy nad tym i jak jestem sama to jest ok. Ale jak robi się tłok to już nie jest fajnie :shake: Chłopak przy większej ilości ludzi nie potrafi się wyciszyć. Musi wszystkich zaczepiać do zabawy:cool3: Po spacerze 3h gdzie ganiał za patykiem/piłką, ganiał ptaszki i popluskał przyszedł do domu i mojego chłopaka przywitał piłką w pysku:loveu: I przyszły właściciel musi mieć silną osobowość bo on uwielbia robić maślane oczy biednego pieska :cool3: i przez to mam krechę u mamy bo przecież on tak mnie prosi a ja nic i jestem zła :mad: bo mu każę się położyć jak on chce być ze mną :lol:

Link to comment
Share on other sites

W sensie, że jesteś wspaniała i cudowna! Że masz najlepszy tymczas pod słońcem! I mów ludziom co chcesz, co uważasz za słuszne - mów to co nam. Szukamy dla niego najlepszego pod slońcem domku (chociaż ja nadal trzymam się wersji, że w najlepszym, to on właśnie jest :eviltong:),a nie jakiegoś na szybko. Jak sie czlowiek wystraszy jego energicznego wszędobylstwa, to znaczy, że to nie człowiek dla naszego Jazza i tyle. To musi byc conajmniej ktoś taki jak Ty :evil_lol:

ps: Pomóżcie błagam w produkowaniu ogloeszeń, bo ja mam obecnie całą mase problemów adopcyjnych ze spanielami i nie wyrabiam czasowo:shake:

ps2: aukcję obsrwuja już 2 osoby...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goś']Dzwoniła dzisiaj jeszcze jedna babka, ale chciala mieć psa na działkę :angryy::mad: Delikatnie kazałam jej się wypchać :mad:[/quote]

Jazz na działkę? żeby znowu do schroniska trafił :mad::angryy:

[quote name='Goś']Pomóżcie mi proszę ogłaszać Jazzika, bo odzew jest marny, a ja nie mam czasu siąść do kompa na dłużej! :shake: Plizzzzz[/quote]

Również dołączam się do prośby... Mi komp chyba coś załapał bo z połową stron ma problemy :shake: i dlatego nic nie mogę zrobić :/

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dałam po kostce lodu Jazz'owi i Kelly :)
Kelly zawsze dostaje do picia kilka takich kostek jak jest ciepło (dla niej już gorąco :evil_lol:). Ale to nie wątek o niej xD
Jazz za to wymyślił że kostka lodowa fajna rzecz i zaczął ją sobie turlać po podłodze i rzucać a potem memlać w pyszczku :evil_lol: gdy już z jedną skończył wyciągnął drugą z miski i też zaczął się nią bawić ... Moja podłoga :mad:

Link to comment
Share on other sites

Miałam chwilkę to wreszcie zrobiłam Jazzowi banerek:

[url="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wroclawskie-amstaffy-134768/index11.html"][IMG]http://i39.tinypic.com/2qn78eg.jpg[[/IMG][/url]

Zaraz też machnę gumtree. Czy ktoś mógłby go jeszcze gdzieś poogłaszać??

aha ps: Okamia Twoje dwa ostatnie banerki są nieaktualne ;)

Link to comment
Share on other sites

No i jest gumtree:
[url=http://poznan.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Po-prostu-1-5roczny-PIES-IDEA-czeka-na-Cz-owieka-W0QQAdIdZ124550302]Po prostu 1,5roczny PIES IDEAŁ czeka na Człowieka - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Poznań[/url]

Gdzie jeszcze można??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goś']Walczę z adopcjam.org...czekam na akceptację mojego ogloszenia ;)[/quote]

Mi nawet działać nie chcą :/
Buuu...

Jazz rozwinął swoje adhd i ćwiczyliśmy komendy po angielsku :loveu: młody łapie bardziej na sygnał ręką niż na dźwięk więc jest ok:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...