Jump to content
Dogomania

Jazz też już w DOMU :D Można przenieść wątek ;)


Goś

Recommended Posts

Ja nikogo nie porzucam tylko nie mogę spokojnie usiąść przy kompie bo ta pręgowana małpa co kilka postów wyżej na fotkach jest to mi spokojnie pisać nie da:evil_lol:

Gosiu młody na razie nie został sam nawet na chwilkę bo nie ma jak:eviltong: Nikomu się wyjść z domu nie chce... po prostu gdy idę do części domu gdzie rezyduje moje futro mały jest tak jakby zagubiony ... i czuje się niekomfortowo... Boję się że ta mała menda zbytnio się do mnie przywiążę :shake:

Z futrem dogadują się na spacerach na 102 :multi: żadnych burknięć :evil_lol: W domu zdarzają się drobne problemu dlatego na noc i w czasie posiłków jeszcze mendy izolujemy:roll: fajnie wygląda pieszczenie obojga gdy jedno i drugie ładuje się na kolana :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Goś']Akurat miałam tu na myśli wszystkich za wyjątkiem Ciebie ;)

Ale jak widać mam rację, bo tylko Ty się zbuntowałać...a poza tym cisza. Chlip[/quote]

Nie dziw się :evil_lol: Ja mam taki charakter :evil_lol:

Reszta pewnie przy stole świątecznym je :evil_lol: lub korzystają z pogody :evil_lol:

Sprawdzałaś może na mapie dogo kto jest z Legnicy?

Link to comment
Share on other sites

Musze tu pochwalic policje i sm u mnie w miescie- przez kilka lat bardzo ganiali wszystkich oblewajacyhc i teraz po miescie biegaja tylko dzieciaki z pisteletami i oblewaja tylko siebie. No i sporo osb wybiera sie wlasnie na takie spacerki.

Posty znow skacza jka pchly:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aina155']Co prawda, to prawda ja zrobilam suce 1,5 godzinki bieganie. Nie zeby byla zmeczona, ale ja padam. A poza tym ja tez zagladam, tyle ze rzadko pisuje, ale jestem obecna.[/quote]

ja dzisiaj niestety nie ruszam się z domu za daleko :roll: bo u mnie brak kultury i oblewają wszystko i wszystkich :shake: a nie chce niepotrzebnie potwory stresować :shake:

Link to comment
Share on other sites

Bywamy tylko nie da sie byc w swieta na wszystkich watkach bo by mnie TŻ juz zupelnie za drzwi wystawil nawet nie patrzac ze swieta :evil_lol:

Goś szukalas juz na mapie dogo napisalas do kogos z Legnicy?? Czy mam to zrobic??? Nie chce sie wcinac ale jak czasowo nie wyrabiasz to ja poszukam i napisze. Daj tylko znac tutaj co mam zrobic :p

A zdjecia z DT cudne takie DT to na wage zlota sa !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A zdjecia z DT cudne takie DT to na wage zlota sa !!!!!!!!!!!![/QUOTE]
ZGADZAM SIĘ ABSOLUTNIE :loveu: na wagę złota... Ale dziękować nie będę, bo to może już być za dużo... :eviltong:

Jakbyś poszukała, to będę wdzięczna, bo wciąż czasowo z tym nie wyrabiam...Ale zaczynam się już nieco martwić, bo ta babka nagle zniknęła - nie odpisuje na maile :shake: Kurde...chyba zaczyna mi się zła passa... Jeśli dzisiaj nie dostanę od niej wiadomości, to ruszam z regularną adopcją Jazza

Link to comment
Share on other sites

Co do przyszłego właściciela Jazza musi być to ktoś nie dość że konsekwentny to jeszcze aktywny :evil_lol: bo młody to adhd ma ogromne :evil_lol: a i zacięcie do tresury by się przydało:loveu:

Ogólnie kochamy się z marudą wzajemnie :loveu: Byście zobaczyły te buziaki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Goś[/B] na mapie pomocy dogo znalazlam tylko jedna dziewczyne z Legnicy napisalam do niej pw ale ona ostatnio we wrzesniu byla zalogowana wiec troche to szaro widze :shake: no ale napisalam jak mnie troche rozumu najdzie to jakos znajde jeszcze jakis ludzi tylko narazie brak pomyslu i troche czasu, ale pamietam o tym i wiem, ze sie zobowiazalam to poszukam mysle ze najdalej do piatku kogos jeszcze wygrzebie :D

Link to comment
Share on other sites

nadrabiam zaległości.
super ze jazz taki super i ze sie chłopak poprawnie rozwija.ze juz nie wspomne o tym,jak sie ciesze ze niuniuś ma sie dobrze!:loveu:
goś, z ta pomocą na ostrów średnio wyszlo ale do legnicy to moglibyśmy skoczyc autem.zaden problem bo to na prawde bliziutko.a mysle ze latwiej by bylo bo nie trzeba byc zaleznym od zadnych dojazdów pekapowych,rozumiesz. tylko czy ta Pani Ania nadal aktualna...

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie podesłałam Jazza pewnej Pani spod Wrocławia... Pani rewelacja - dom z ogrodem i potężne doświadczenie z psami (miała hodowlę rottwielerów). Teraz dzieciata i szuka psiaczka do domu, ale takiego z którym możnaby popracować ;) Oj, trzymajcie kciuki!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goś']A ja właśnie podesłałam Jazza pewnej Pani spod Wrocławia... Pani rewelacja - dom z ogrodem i potężne doświadczenie z psami (miała hodowlę rottwielerów). Teraz dzieciata i szuka psiaczka do domu, ale takiego z którym możnaby popracować ;) Oj, trzymajcie kciuki!!!!![/quote]

Bardzo dobre wieści :loveu: ja gdyby mi czas na to pozwolił bym go już nie oddała :evil_lol: bo to cudo nie pies :loveu: Powiedz Pani że jak wszystko pójdzie cacy i będzie grzeczna to jak będę miała pieniądze to sama jej dowiozę Jazza :evil_lol: A i że musi się przygotować na to że ja chcę fotki i odwiedzinki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

I dupa... ale może jednak i lepiej. Spotkałam się wreszcie z tą panią odnośnie nowej amstaffki w naszym schronie i ...tu jest wszystko:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wspanialy-amstaff-hotel-jego-jedyna-szansa-potrzebne-pieniadze-135356/index6.html[/url]
Bo to była ta sama babka...Ale Jazz jest dla niej za mało rasowy :mad: A innej, której już już...przybłąkał się psiak w międzyczasie.
Dzisiaj robię Jazzowi regularne allegro i koniec pieśni.

Link to comment
Share on other sites

Za to byłam wczoraj z wizytą poadopcyjną u Lexusa i :loveu::loveu::loveu: jaki ten psiak piękny się zrobił! :multi: Nabrał ciałka i już mu te żebra tak nie sterczą. Blizny prawie zupełnie zarosły. Sierść czarna jak smoła i błyszcząca! No mioooodzio. A jaki usłuchany! Zna już kilka komend, bez smyczy grzecznie chodzi. Oto nowy Lexusik:
[IMG]http://i44.tinypic.com/30ii3w1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i39.tinypic.com/5clh0l.jpg[/IMG]

A potem byłam u Finna :cool2::bigcool: Wszyscy zachwyceni. Pani nie może się nazachwycać jaki on wspaniały, mądry, grzeczny i usłuchany, a psiak wpatrzony w nią jak w obrazek. I tak opowiadały mi (z córką) jedna przez drugą jakiego to mają wspaniałego psa. A przywitana zostałam jak jakiś wielki gość :lol: No i umówiłyśmy się na spacerek w tygodniu. Wezmę Frytkę i psiaki pójdą sobie razem popływać :)
A ja...ja zapomniałam jaki ten staffik był prześliczny!
[IMG]http://i43.tinypic.com/2w4mwev.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.tinypic.com/2yvuyqt.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

W porównaniu z takim tymczasem, to każdy domek wypada blado ;)
A tak serio, to przyznam się, że po cichu strasznie żałuję, że to tylko DT... No bo po prostu nie wyobrażam sobie dla niego lepszego domku... Szczególnie, że ja go nie mogę zabrać :eviltong: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goś']W porównaniu z takim tymczasem, to każdy domek wypada blado ;)
A tak serio, to przyznam się, że po cichu strasznie żałuję, że to tylko DT... No bo po prostu nie wyobrażam sobie dla niego lepszego domku... Szczególnie, że ja go nie mogę zabrać :eviltong: ;)[/quote]

Weź mi nie wlewaj:mad:

A wiecie że książe wycisza się tylko gdy może leżeć pod kołdrą przy ludziu? :mad:I wtedy psa nie ma :evil_lol: może bomba atomowa spaść a on się nie ruszy :evil_lol: cwaniak :evil_lol: a już się wycwanił że jak się na chama nie będzie pchać do ludzia to ludź sam zawoła :evil_lol: a jak się będzie pchać to ludź zły będzie i nie będzie miziać :diabloti:

Gosiu niestety ja też żałuje że to tylko DT :placz: ale niestety ... Nie podzielę się a czasu w tygodniu mam mało a wybiegać dwa stwory jest masakra :angryy: ja nie wiem skąd w nich tyle energii:mad:

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam allegro... chyba najbardziej nieestetyczne ogłoszenie jakie kiedykolwiek zrobiłam, ale allegro szaleje i nie daje niczego zrobić tak, jak ja chcę... Nienawidzę allegro! :angryy:
[url=http://www.allegro.pl/item620482658_po_prostu_1_5roczny_pies_ideal_czeka_na_dom.html]Po prostu 1,5roczny PIES IDEAŁ - czeka na dom (620482658) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

No to zaczynamy rozgłaszać i szukamy dobrego domku!!! Najlepszego domku!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...